Київський Міжнародний телерадіоярмарок
Київський Міжнародний телерадіоярмарок
Головний форум професіоналів медіаіндустрії України
Експоненти


Експоненти
Телерадіоярмарку-2016

Виставка «Технічні засоби та технології: TV • Radio • Cinema • Photo»

Експоненти:

 • A&T Trade2016

  Одна з найбільших компаній-дистриб’юторів на території України, яка є офіційним представником близько 100 торгових марок, серед яких Avid, SSL, Apogee Electronics, Rode, Telefunken, Audio-Technica, Korg, Focusrite, Novation, Universal Audio, Manley Labs, Genelec, PreSonus, ATC, AMS Neve, Audient, Eventide, Barefoot, Antelope, Event, Alesis, Mackie, API, Chandler Limited, Quik Lok та інші.
  A&T Trade також має роздрібний музичний магазин МузТорг в центрі Києва. Детальну інформацію про нього можна знайти на сайті www.muztorg.ua. Менеджери відділу Студійного обладнання завжди допоможуть зробити правильний вибір при купівлі необхідного Вам обладнання.
  www.attrade.com.ua
 • Comtel2016

  Київ
  Один із провідних системних інтеграторів професійного обладнання на ринку України. Компанія є ексклюзивним дистриб’ютором таких всесвітньо відомих компаній, як Grass Valley, Riedel, Aveco, Vizrt, Secced, Evertz, Dedo Weigert Film GMBH, Kino Flo, TVLogic, Yegrin, Ledgo, SmartSystem, Hartblei, Tokina Cinema & Broadcast Products, активним партнером IBM, а також дистриб’ютором Blackmagic Design, JVC, Sony, Panasonic, ETC, ARRI та багатьох інших брендів.
  www.comtel.ua
 • ETERE PTE LTD2016

  Сінгапур
  Заснована у 1987 році, Etere є одним зі світових лідерів в області передових мультимедійних корпоративних програмних рішень для мовних і медіа-компаній. Компанія Etere - надійний постачальник рішень, що підтверджують його знак якості, стабільності та надійності. Унікальне комплексне програмне рішення ETERE M.E.R.P. - Просте рішення, яке використовується багатьма провідними світовими мовними компаніями для поліпшення планування медіа-активами і управління своїми ресурсами. Etere працює з клієнтами по всій земній кулі зі штаб-квартири в Сінгапурі за допомогою центру спеціальної підтримки 24/7 в Італії.
  ETERE МАМ (Media Asset Management - Управління медіа-активами)
  Etere МAM - високоефективне рішення для управління цифровим контентом, розроблене спеціально для систематизації процесу завантаження, індексації, зберігання і пошуку / вилучення цифрових активів. Це комплексне програмне рішення, створене для того, щоб повністю оптимізувати вартість ваших активів за рахунок централізованого управління цифровим контентом і пов'язаними з ним метаданими. Etere МAM спрощує процес управління контентом за рахунок оптимізації цифрового процесу, доставляє медіа на ринок швидше і в декількох форматах, забезпечуючи тим самим унікальний і точний покадровий контент.
  ETERE M.E.R.P.
  Etere M.E.R.P. – це комплексне програмне рішення, яке може з'єднувати та управляти повним життєвим циклом медіа / ІТ-компаній. Воно здатне об'єднати всі види діяльності мультимедійної компанії, інтегрувати внутрішню і зовнішню управлінську інформацію всій організації завдяки використанню "безперервних і розумних" робочих процесів, що робить його найбільш ефективним способом управління всіма бізнес-процесами і витратами, маючи при цьому велику перевагу: інтеграцію всіх численних процесів з подальшою економією часу і витрат.
  ETERE AD INSERTION
  AD INSERTION - це програмне рішення, що дозволяє будь-якій станції вставляти конкретні рекламні повідомлення в медіа потік, наприклад, в телевізійні програми. За допомогою Etere Ad Insertion можна швидко і легко внести свою рекламну базу в базу регіональної телевізійної станції, задавши спеціальну цільову аудиторію, і негайно отримати дохід. При мовленні реклама зазвичай вставляється на національній або географічній основі, яка визначається основною мережею розповсюдження.
  ETERE AIR SALES
  Etere Air Sales - інтегроване рішення для трафіку, бухгалтерського обліку та всіх операцій, пов'язаних з управлінням продажами. Воно повністю масштабується і може надати вам повну видимість і контроль над запасами, щоб максимально збільшити доходи і рентабельність від реклами. Інтегрований характер Etere Air Sales забезпечує відображення інформації завжди в режимі реального часу, що дозволяє удосконалювати управління запасами і прийняття оптимальних рішень.
  ETERE AUTOMATION - ETERE АВТОМАТИЗАЦІЯ
  Etere Automation - потужна, надійна модульна система мовлення, яка може підвищити потенціал мовників з точки зору функціональності та планування робочого процесу. Її унікальний підхід поєднує в одному продукті управління в режимі реального часу пристроями та медіа-активами, пропонуючи потужне поєднання рішень і можливостей. Розподілена архітектура Etere Automation забезпечує систему, яка може рости і змінюватися, щоб відповідати всім вимогам мовника.
  ETERE BMS
  Розроблене як масштабоване, надійне і безпечне, Etere BMS розвивалося для того, щоб забезпечити найбільш потужний інтегрований набір доступних модулів управління контентом. Це рішення розроблене для задоволення запитів найвибагливіших користувачів, надає комплексне рішення, що включає планування придбання програми, моніторинг використання контенту, інвентаризацію використання метаданих від Etere Mam, управління медіа-активами, динамічну play-out інтеграцію, бухоблік після передачі, управління правами і обробкою потоків інформації за допомогою платформ документообігу та доставки від Etere.
  ETERE CENSORMX
  Etere Censormx - наша надійна, потужна і зручна платформа цензури і затримки часу в прямому ефірі, яка дозволяє швидко редагувати і замінювати будь-який відео сегмент. Вона також дозволяє швидко вставляти кліпи або рекламу, а також відключати звук або глушити будь-який звуковий сегмент. Це ще і клієнт-серверний додаток, який дозволяє одному клієнтові керувати декількома серверами з технологією нульової затримки для попереднього перегляду, що робить його потужним, універсальним і економічним рішенням.
  ETERE HSM
  Etere HSM є інструментом для переміщення і оптимізації відео контенту між різними носіями. Політика переміщення даних застосовується для отримання кращої відповідності вартості та швидкості. Керує всіма архівами в єдиному інтегрованому середовищі і підтримує поєднання власних та / або промислових файлових систем в єдиній кабіні, яка містить всю інформацію про архіви, розташовані на місці і в різних географічних точках.
  ETERE ETX
  Etere ETX на ринку є найбільш передовою, тісно інтегрованою та економічно ефективною системою управління відео, повністю заснованої на IT технологіях. Це весь канал в коробці з повним комплектом можливостей IP (in та out), що дозволяє управляти найбільш популярними HD / SD цифрового відео/аудіо/графічними платформами без використання проміжних систем або власних апаратних засобів (hardware). Etere ETX підтримує IP- in та IP - out декількох кадрів, SDI вихід, кілька шарів графіки, графічну анімацію 3D, а також флеш-графіку.
  NUNZIO
  Nunzio - це дуже гнучке і економічно ефективне рішення з повністю забезпеченими NRCS можливостями для управління всім без касетним робочим процесом конфігурації Nunzio, починаючи з планування новин (віртуальних активів) до контролю ефірним відтворенням. Nunzio дозволяє менеджерам контролювати всю щоденну діяльність, спрямовувати журналістів при підготовці репортажів, дозволяє редакторам швидко редагувати (наприклад, голос за кадром) і доставляти новини.
  www.etere.com
 • Eve-Audio.com.ua2016

  Eve-Audio.com.ua – офіційний дистриб'ютор німецького виробника студійних моніторів EVE AUDIO (www.eve-audio.com) в Україні з січня 2013-го року.
  EVE Audio GmbH - виробник контрольних студійних моніторів в Німеччині (м. Берлін). Компанія EVE Audio GmbH заснована Роландом Штенцем - фахівцем з упередженим ставленням до звуку та довгою і багатою історією в аудіо-індустрії. У 1999-му році Роланд Штенц став спів-засновником, акціонером і головним директором компанії ADAM Audio. Роланд Штенц пропрацював в ADAM Audio до літа 2010-го року, після чого вирішив почати розробку власної незалежної лінійки студійних моніторів під брендом EVE AUDIO ( «EVE» в перекладі з англійської «Єва»).
  Вся лінійка студійних моніторів EVE Audio - це повний і ретельно розроблений спектр активних студійних моніторів і активних сабвуферів для задоволення потреб як студійників-професіоналів, так і любителів звукозапису в невеликих продакшн-студіях.
  З середини 2012-го компанія EVE AUDIO почала комерційні продажі моніторів, має дистриб'юторську мережу в світі та активні продажі своїх виробів. З лютого 2013-го монітори EVE AUDIO поставляються в Україну.
  http://www.eve-audio.com.ua
 • Fly Technology2016

  Київ
  Компанія Fly Technology – офіційний дистриб`ютор DJI Innovations в Україні, світового лідера на ринку квадрокоптерів та мультикоптерів для професійних зйомок і розваг. За рік своєї діяльності на ринку України Fly Technology стала одним із лідерів цього сегмента й зарекомендувала себе як активна та надiйна компанія, націлена на популяризацію мультикоптерів на території нашої країни.
  flytechnology.ua
 • Frame RENTAL2016

  Київ
  Основна спеціалізація компанії Frame RENTAL - технічне забезпечення середньо та малобюджетних зйомок від реклами до кіно. Наші фахівці забезпечать безперебійну та ефективну роботу нашої техніки на знімальному майданчику. Frame RENTAL це зручний сервіс, який дозволяє взяти в оренду фототехніку систем Canon і Nikon, відеокамери Blackmagic і SONY, джерела постійного світла KinoFlo, ARRI, Dedolight тощо., Кінооптікі Carl Zeiss CP.2, системи стабілізації DJI, Tilta, системи фокусування Ikan , Tilta, DJI, LanParte. Крім того, ми пропонуємо в оренду широкий вибір слайдеров, плечових упорів, моніторів, звукового обладнання, штативів, моноподів і багато іншого. Крім того, компанія Frame RENTAL пропонує в оренду Мультикоптер як для любителів так і професіоналів.
  Rental.com.ua
 • JAM Музичні Інструменти2016

  JAM – це найбільша українська мережа мультибрендових магазинів музичних інструментів. Зупинивши свій вибір на нашій мережі, ви отримуєте можливість вибрати необхідний товар з більш ніж 9000 найменувань, актуальну інформацію про наявність та технічні характеристики, бездоганний сервіс і офіційну гарантійну підтримку. За 13 років плідної роботи ми зарекомендували себе як надійний бізнес партнер, стабільно розвиваючись і розширюючи свої межі. На сьогоднішній день мережа JAM складається з 8 роздрібних магазинів по всій Україні та інтернет-магазину www.jam.ua. Ми офіційно представляємо в Україні більше 60 брендів і торгівельних марок.
  JAM пропонує широкий спектр професійного звукового обладнання для проектних студій та інсталяцій: акустичні системи, студійні монітори, підсилювачі, радіосистеми, цифрові мікшерні консолі, мікрофони, пристрої обробки сигналів, кабель, роз’єми-з’єднувачі, стійки, тримачі, рекові сумки і кейси для обладнання.
  http://jam.ua/
 • Live-TV Service2016

  Одеса
  Наша компанія пропонує хмарні рішення для ТБ.
  Для телерадіокомпаній:
  • Доставка мовлення телеканалу провайдерам через мережу Інтернет.
  • Транспортні канали для прямих включень та телемостів.
  • Онлайн трансляція телеканалів в Інтернеті.
  • Оптимізація відео для перегляда на мобільних пристроях.
  Для провайдерів:
  • Формування відеопотоків для трансляції в форматі WebTV і ОТТ.
  • Онлайн транскодинг і зміна формату відеопотоку.
  • Розробка веб порталів і мобільних додатків для перегляду ТБ.
  Для інтернет ЗМІ:
  • Онлайн трансляція подій.
  • Оренда медіасерверів.
  • Онлайн трансляція вебкамер.
  http://live-tv.net.ua
 • LiveU2016

  Ізраїль
  LiveU є лідером в області передачі SD і HD відео в режимі прямої трансляції з будь-якої точки світу через стільникові канали зв'язку шляхом об'єднання потоків 4G LTE/3G, HSPA +, WiMAX і WiFi. Рішення LiveU використовуються найбільшими телекомпаніями більш ніж в 60-ти країнах для екстрених новин і висвітлення подій, таких як Зимова Олімпіада в Сочі, Чемпіонат світу з футболу ФІФА, президентська передвиборча кампанія в США в 2012, Олімпіада в Лондоні 2012, ураган Сенді, Британське королівське весілля в 2011, цунамі в Японії, церемонії вручень Греммі, а також Супер Кубок. LiveU пропонує широкий спектр продуктів для відео трансляцій, починаючи від інтегрованих з супутниками і закінчуючи мобільними додатками. Також LiveU пропонує можливість централізованого управління різними пристроями через Web-аплікацію. LiveU є власником патенту на передачу відео по об'єднаних каналах стільникового зв'язку. Всі продукти LiveU засновані на четвертому поколінні технології.
  www.liveu.tv
 • Panasonic Ukraine2016

  Україна, Японія
  Компанія АТ «Панасонік (СНД)» заснована 1996 р. для підтримки діяльності Panasonic на території країн СНД. В усіх країнах СНД ми пропонуємо різноманітний асортимент продукції і прагнемо виводити на ринок нові категорії товарів. Для B2B ринку ми розробляємо комплексні рішення для комунікаційного обладнання, систем безпеки. Компанія реалізує професійне відеообладнання, ноутбуки, офісну копіювальну техніку, крупногабаритні монітори та ін. Ми докладаємо чимало зусиль, щоб побудувати розгалужену інфраструктуру сервісного і післяпродажного обслуговування на всій території країн СНД і гарантувати користувачам продукції Panasonic всебічну консультаційну і сервісну підтримку. Основа філософії Panasonic – Client comes first («Клієнт перш за все»). Розширюючи асортимент продукції і можливість сервісного обслуговування, група компаній Panasonic прагне зробити свій внесок у розвиток прогресу країн СНД і поліпшення життя людей.
  www.panasonic.com
  Заходи:
  • 19.05.16 (11:00-12:00. Конференц-зал №1): Семінар «Презентація нового професійного обладнання Panasonic»
 • SOLO2016

  Компанія «SOLO» працює на ринку України з 2002 року. Початком діяльності стала офіційна дистрибуція продукції корпорації Yamaha в Україні.
  «SOLO» є однією з найбільших дистриб'юторських компаній в області професійного звукового, світлового обладнання та музичних інструментів. За 13 років праці ми сформували значний портфель з більш ніж шістдесяти брендів і пропонуємо найширший спектр музичного, звукового, світлового обладнання, а також різноманітні аксесуари як для професіоналів, так і для початківців.
  «SOLO» володіє найбільшою в Україні роздрібною мережею музичних магазинів «JAM», що складається з восьми магазинів з філіями в Києві, Дніпропетровську та Івано-Франківську.
  www.solo.com.ua
 • Vicoustic.com.ua2016

  Vicoustic.com.ua є офіційним дистриб'ютором португальського виробника акустичних матеріалів Vicoustic в Україні з 2009-го року.
  Акустичні матеріали Vicoustic використовуються для акустичної корекції таких приміщень як студійні кімнати, студійні тон-ательє, проджект-студії або домашні студії, музичні репетиційні приміщення, кімнати для запису вокалу та музичних інструментів, кімнати домашніх кінотеатрів, концертних залів, нічних клубів тощо.
  Акустичні матеріали Vicoustic – це поєднання наукових досліджень у галузі акустики приміщень та привабливого сучасного дизайну. Матеріали мають надзвичайно модний та оригінальний вигляд, завдяки якому органічно вписуються у будь-яке студійне, музичне або побутове приміщення. Щодо акустичних властивостей цих матеріалів – встановлені показники коефіцієнтів звукопоглинання та звукоізоляції впевнено підносять ці матеріали на професійний рівень.
  Завдяки досвіду у галузях музичного- та аудio- виробництва, фізики розповсюдження звукових хвиль, мультимодальної логістики та IT-технологіях - сервіс та консалтинг «Vicoustic.com.ua» знаходиться на високому рівні.
  http://vicoustic.com.ua
 • VisionHOUSE2016

  Київ
  VisionHOUSE – системний інтегратор нового покоління. Ми проектуємо, втілюємо та підтримуємо медіа комплекси для телебачення, радіо, кіно, спортивних арен та інших інфраструктурних об’єктів. Разом з нашими клієнтами ми створюємо проекти, що випереджають час, які часто стають першими та кращими в своєму класі не тільки на території України але й за її межами. Наші проекти відрізняються зваженістю – ми турбуємось про інвестиції замовника и завжди передбачаймо технологічний запас разом з оптимальним функціоналом, можливістю росту та розвитку.
  http://www.visionhouse.tv/
 • Відеосолюшенс Груп2016

  Одеса
  Науково-виробнича компанія має 28-річний досвід розробки, виробництва, системної інтеграції і дистриб’юції професійної телевізійної техніки для студій різного рівня (від домашнього до ефірного).
  Понад 80 виробів включає сімейство відеомікшерів «Одісей», телесуфлери, мультiекрани, мiнiстудiї, конвертери, комутатори, камернi крани та ін.
  Наш слоган – максимум якості при мінімумі витрат.
  www.vsgp.com, www.vsgp.com.ua
 • Вісат, спеціальне конструкторське бюро2016

  Київ
  Офіційний та ексклюзивний дистриб'ютор компаній BLANKOM і POLYTRON (Німеччина) по обладнанню для операторів кабельного телебачення та інтернет провайдерів.
  Розробка і виробництво професійних антен для засобів зв'язку і телекомунікацій:
  -для радіорелейних ліній (РРЛ) Nokia, Aviat, Alcoma, Ceragon, Ericsson, SAF, NEK, у діапазоні частот від 1 до 86 ГГц;
  - Для радіомостів CAMBIUM та інших компаній у діапазоні частот 4,92 – 6,02 ГГц і 5,75 – 6,45 ГГц
  - Для базових станцій WiFi і WIMAX 2,4 ГГц, 5 ГГц, 3,5 ГГц, 11 ГГц
  - Для TV / FM передавачів
  Супутникове ТБ: Встановлення систем, модернізація, обслуговування.
  Відеоспостереження: IP, HDСVI, WiFi відеокамери з доступом через інтернет
  GSM бездротова сигналізація: Для контролю доступу, аварійного оповіщення щодо відсутності мережі 220В, витоку газу, віддаленого управління (вкл. / Викл), з розетками підключення котлів 220В з можливістю виклику групи захоплення через тривожну кнопку.
  www.visat.com.ua, antenna.visat.com.ua
  Заходи:
  • 19.05.16: Презентацiя обладнання для операторів кабельного ТБ та інтернет провайдерів компанiй BLANKOM та POLYTRON (Організатор: ВIСАТ СКБ, ексклюзивний дистриб"ютор компанiй BLANKOM та POLYTRON, в рамках X Всеукраїнської наради операторів телекомунікацій та провайдерів програмної послуги)
 • ДІВІА-ПРО2016

  Київ
  Постачальник професійного обладнання у сфері кіно- й телевиробництва: JVC, Panasonic, Schneider, Rycote, Cambo, Terra Incognita, Const, StreamStar, Canare, Stream Labs, Tre-D, Ianiro, Axus, SoftLab, Quantum, Light Cube, Teradek, Blackmagic design, YEKA.
  http://divia.com.ua
 • Зінтеко2016

  Київ
  «Зінтеко» – це багаторічний досвід та передові технології в галузі технічного забезпечення телестудій, TВ проектів, ТВ конференцій, заходів різної складності. Компанія пропонує спеціальне студійне обладнання, системи механізації підвісів та точного позиціонування, освітлювальні прилади та системи керування світлом, звукове обладнання провідних світових виробників (для таких технологічних комплексних проектів як прес-центри, конференц-зали тощо). «Зінтеко» виконує комплексне проектування телевізійних студій, сценічних комплексів, постачання та інсталяцію обладнання «під ключ». Компанія супроводжує проекти від експертної оцінки стану і технічних можливостей об’єктів, ескізних рішень з використанням комп’ютерної симуляції, до розробки проектної документації, постачання обладнання, виконання монтажних робіт. «Зінтеко» проводить підготовку та навчання персоналу замовника з програмування, обслуговування та експлуатації обладнання. Компанія вводить в експлуатацію професійну багатофункціональну студію-репетиційну базу для навчання, підготовки, розробки та програмування lighting&video шоу з можливістю живих репетицій (музичні гурти, танцювальні колективи тощо). В роботі з партнерами та замовниками невід’ємним є гарантійне та пост-гарантійне обслуговування у нашому сервісному центрі.
  www.zinteco.com
 • ІН-ДЖАЗ2016

  Київ
  Компанія «ІН-ДЖАЗ» (до 2013 «Джаз-клуб»), офіційний представник YAMAHA в Україні, 24 роки працює на ринку музичних інструментів, звукового і світлового обладнання. Ексклюзивний дистриб’ютор Steinberg, On Stage Stands, Peecker Sound, дистриб’ютор Audio-Technica, Amphenol, Klotz, American Audio, AMC.
  www.injazz.ua
  Заходи:
  • 19.05.16 (12:00-13:00. Відкритий подіум.): Семінари «Нові можливості цифрових мікшерних пультів YAMAHA серій CL, QL» (Доповідачі: Дмитро П’ятигорський, Борис Трегуб, компанія «ІН-ДЖАЗ») та «Застосування мікрофонів Audio-Technica у ТБ та кіновиробництві» (Доповідач: Zsolt Zold, Audio-Technica Central Europe Ltd.)
  • 19.05.16 (15:00-16:00. Відкритий подіум.): Семінари «Програмне забезпечення Steinberg для аудіо і пост-продакшн» (Доповідач: Aldo Lamanna, Steinberg GmbH) та «Бездротові мікрофонні системи Audio-Technica» (Доповідач: Zsolt Zold, Audio-Technica Central Europe Ltd.)
  • 20.05.16 (12:00-13:00. Відкритий подіум.): Семінари «Цифрові мікшерні консолі YAMAHA серії TF» (Доповідачі: Дмитро П’ятигорський, Борис Трегуб, компанія «ІН-ДЖАЗ») та «Steinberg Nuendo 7 - програмне забезпечення для обробки аудіо і пост-продакшн» (Доповідач: Aldo Lamanna, Steinberg GmbH.)
  • 20.05.16 (15:00-16:00. Відкритий подіум.): Семінари «Застосування автомікшування Dan Dugan у цифрових мікшерних консолях YAMAHA» (Доповідачі: Дмитро П’ятигорський, Борис Трегуб, компанія «ІН-ДЖАЗ») та «Застосування аудіоінтерфейсів Steinberg у ТБ та радіомовленні» (Доповідач: Aldo Lamanna, Steinberg GmbH.)
 • Indigo Music, Група компаній2016

  Компанія «Індіго М’юзік» заснована у 1995 році. Зараз група компаній – це, насамперед, ексклюзивний дистриб’ютор та офіційний представник Sennheiser electronic GmbH & Co. KG в Україні та Молдові, дистриб’ютор кількох десятків европейських брендів у галузі професійного звукового і світлового обладнання та музичних інструментів, інсталятор готових професійних та споживчих світлових, звукових та відео рішень.
  www.indigo-music.com.ua
 • Інженер-Сервіс2016

  Київ
  «Інженер-Сервіс» – системний інтегратор і дистриб’ютор професійного відео-, аудіообладнання з багаторічним досвідом роботи на ринку України. Компанія «Інженер-Сервіс» є офіційним партнером компанії Panasonic, офіційним дилером компаній Sony, Harmonic, Canon, Fujinon, Snell, For-A, Leader, Telex та багатьох інших. Сервісний центр компанії авторизований такими компаніями, як Panasonic, Sony, JVC, Canon, і Fujinon. Компанія «Інженер-Сервіс» – це: • Підготовка проекту «під ключ» із розробкою всієї необхідної технічної документації • Інсталяція обладнання і навчання персоналу • Оптова і роздрібна торгівля професійним обладнанням • Ремонт і сервісне обслуговування апаратури • Оренда ПТС та пересувних супутникових станцій • Послуги з виробництва телевізійної продукції.
  www.serv.com.ua
 • Квант-Ефір, НВП2016

  Київ
  Професійне телевізійне та радіомовне обладнання: аналогові МХ/ДМХ і цифрові DVB-T/T2 передавачі та ретранслятори, радіомовні передавачі, FM/МХ/ДМХ антени та антенно-фідерні системи, джерела безперебійного живлення (UPS), побутові приймачі та активні приймальні антени для DVB-T/T2 мовлення. Обладнання для систем цифрового телебачення у стандартах DVB-T/T2, DVB-S/S2. Планування та побудова аналогових та цифрових DVB-T/T2 мереж, системна інтеграція.
  www.kvantefir.com
 • Кріптон2016

  Українська компанія, яка спеціалізується на розробці та виробництві обладнання в галузі телебачення і телемовлення, з більш ніж 20-ти річним досвідом.
  Продукція Компанії «Кріптон» успішно використовується операторами телебачення як в Україні, так і далеко за її межами.
  Кріптон надає своїм клієнтам тільки якісні комплексні рішення по організації телебачення. Компанія стежить за сучасними технологіями, тому наші розробки завжди актуальні.
  Так як все виробництво Компанії знаходиться на территорії України, особлива увага приділяється саме українським користувачам послугами телебачення.
  http://crypton.com.ua/
  Заходи:
  • 19.05.16 (16:30-17:00. Конференц-зал №1): Семінар «DTH-over-IP як форма взаємовигідного партнерства»
 • ОПТА2016

  Київ
  Проектування, поставка, монтаж обладнання для телебачення, стримiнгу, цифрового кінематографу, кінопоказу, аудіо-, відеоінсталяцій. Сервіс, технічна підтримка та обслуговування повного циклу.
  www.optavideo.com
 • ПРАЙД СІСТЕМС2016

  Київ
  Провідна компанія з продажу професійних дисплеїв на українському ринку IT-технологій, зі штатом кваліфікованих фахівців, які здійснюють консультаційну, сервісну та маркетингову підтримку клієнтів.
  Компанія «ПРАЙД СІСТЕМС» пропонує весь спектр професійного устаткування LG Electronics: професійні дисплеї для відеостін з ультратонкою рамкою, широкоформатні ULTRA HD дисплеї, LED дисплеї з платформою webOS; спеціальні дисплеї: прозорі, сенсорні, дзеркальні, дисплеї для зовнішнього використання і вітрин, LED дисплеї з вбудованим медіаплеєром, медіаплеєри, ПЗ, аксесуари.
  Товарний портфель «ПРАЙД СІСТЕМС» дає можливість своєчасно пропонувати ринку інноваційні розробки від LG Electronics.
  Сучасні технології і висока якість продукції LG Electronics, професіоналізм співробітників і досвід роботи «ПРАЙД СІСТЕМС» в індустрії інформаційних технологій дозволяють компанії вести високоефективний бізнес на українському ринку.
  Тривала та плідна співпраця з LG Electronics дає можливість компанії зберігати верхню позицію в українському бізнес-сегменті професійних дисплеїв.
  http://www.pridesystems.com.ua
 • Реалмюзік2016

  Одеса, Київ
  Ексклюзивний представник провідних світових фірм-виробників професійного студійного, мовного, звукового та освітлювального обладнання на території України: Allen&Heath, Aphex Systems, ART, Beyerdynamic, Denon PRO, DPA, Drawmer, Dynaudio Acoustics, Egosys, ESIO, Furman, IsoAcoustics, Klotz, Marantz, Marshall Electronics, Mipro, Neutrik, NTI, Prism Sound, Phonic, RME, Soundfield, Sonic core (CreamWare), Sony PRO, SPL, t.c.electronic, Tannoy, Zoom та ін.
  www.realmusic.ua

та інші компанії

Виставка «Телекомунікації. Супутниковий зв'язок»

Експоненти:

 • AMOS – Spacecom2016

  Ізраїль
  Спейском – один з провідних глобальних постачальників супутникових послуг і оператор супутникового флоту AMOS, надає повний спектр послуг зв'язку та мовлення для Європи, Близького Сходу, Африки та Азії.
  Супутникове угрупування AMOS складається з передових супутників AMOS-2 і AMOS-3, що знаходяться в орбітальній позиції 4° з.д., AMOS-4 в точці 65° с.д. Запуск AMOS-6 у першій половині 2016 року з керованими променями Ku-діапазону і покриттям Європи та Близького Сходу, а також HTS високопропускним мультилучом Ка-діапазону, дозволить постачальникам послуг переосмислити свої бізнес-можливості у наданні широкосмугових послуг у центральній та Східній Європі та Африці.
  Додаткова інформація на сайті: http://www.amos-spacecom.com
  www.amos-spacecom.com
  Заходи:
  • Презентація «AMOS 6 – А ОСЬ І МИ»
   IV Міжнародна Конференція «Супутникове TV: Стратегії та ризики українського ринку»
 • Eutelsat2016

  Франція
  Компанія Eutelsat Communications є одним з провідних та найдосвідченіших у світі операторів комерційних супутників зв’язку. Компанія надає ємність 34 супутників своїм замовникам, в число яких входять мовні компанії та асоціації, оператори платного ТБ, постачальники послуг передачі відео, даних та Інтернет-провайдери, заклади та державні відомства. Супутники Eutelsat забезпечують повсюдне покриття Європи, Близького Сходу, Африки, Азії та Океанії, Північної та Південної Америки, дозволяє організувати передачу відео, даних, широкосмуговий доступ і урядовий зв'язок незалежно від місця розташування користувача. Компанія Eutelsat зі штаб-квартирою в Парижі та підрозділами і наземними станціями по всьому світу, має в своєму штаті 1000 чоловіків та жінок з 32 країн світу, які є фахівцями у відповідних галузях і працюють з замовником для надання їм послуг найвищої якості. Для більш детального ознайомлення з компанією Eutelsat відвідайте веб-сайт www.eutelsat.com
  www.eutelsat.com
  Заходи:
  • Генеральний спонсор IV Міжнародної Конференції «Супутникове TV: Стратегії та ризики українського ринку»
  • Презентація «Супутник EUTELSAT 9B – Найкращий вибір для безпосереднього телерадіомовлення в Україні»
   IV Міжнародна Конференція «Супутникове TV: Стратегії та ризики українського ринку»
 • SES2016

  SES є провідним світовим супутниковим оператором, флот якого налічує понад 50 геостаціонарних супутників. Компанія надає послуги супутникового зв'язку мовникам, контент- та інтернет провайдерам, операторам мобільного та фіксованого зв'язку, комерційним компаніям і урядовим організаціям в усьому світі. SES (Euronext Paris та Luxembourg Stock Exchange: SESG) володіє акціями канадської компанії Ciel та мексиканської компанії QuetzSat, а також бере стратегічну участь у супутниковій інфраструктурі O3b Networks.
  www.ses.com
  Заходи:
  • Спонсор IV Міжнародної Конференції «Супутникове TV: Стратегії та ризики українського ринку
  • Презентація SES
   IV Міжнародна Конференція «Супутникове TV: Стратегії та ризики українського ринку»
  • 19.05.16 (16:00-18:00. Парк ВЦ «АККО Інтернешнл. Вхід за запрошеннями): Happy Hour для партнерів компанії SES
 • Космонова2016

  Київ
  Космонова — комплексний оператор зв'язку з 13-річним досвідом на ринку телекомунікацій і IT рішень. Основні напрямки діяльності: інтернет, телефонія, ТВ і обробка відео, дата-центр, хмарні рішення на базі української і європейської хмарної платформи. Космонова — перший ліцензований оператор IPTV в Україні, який володіє інфраструктурою для прийому і обробки ТВ сигналу, на базі якої надає рішення для телеканалів і операторів під ключ.
  http://cosmonova.net/ua/

та інші компанії

Ринок контенту (контент для телебачення, радіомовлення, провайдерів програмної послуги, інтернету)

Експоненти:

 • 112 Україна2016

  Київ
  "112 Україна" – інформаційно-аналітичний телеканал, який стартував в ефірі 28 листопада 2013 року. Лідер серед новинних мовників, який входить в ТОП-10 загальнонаціональних каналів України. Мовлення каналу – 24 години на добу, 18 з яких – прямий ефір.
  "112 Україна" – це новини кожної години про суспільно важливі події у політичному та економічному житті країни, аналітика та експертна оцінка, журналістські розслідування та ексклюзивні інтерв'ю. Телеканал робить ставку на оперативність подачі інформації: новина з'являється в ефірі вже через 3 хвилини після події.
  Канал доступний у пакетах найбільших кабельних операторів країни, транслюється через цифрову ефірну мережу DVB-T2, а також через супутники AMOS-2,3. Генеральний директор – Андрій Подщипков.
  www.112.ua
 • Deutsche Welle, Медіахолдинг2016

  Німеччина
  Deutsche Welle – медіакомпанія з Німеччини, до складу якої входить міжнародний новинний телеканал 24/7, а також онлайн-ресурс 30-ма мовами. DW – це унікальний новинний, аналітичний і освітній контент, що представляє сучасний європейський погляд на світові новини. Телевізійні програми, розраховані на активну аудиторію, яка цікавиться Німеччиною і Європою, розповідає про події і тенденції з галузі бізнесу, науки, культури та спорту. Deutsche Welle пропонує програмні пакети для адаптації, а також відеоконтент українською, російською, англійською і німецькою мовами для кабельних мереж, приватних і громадських телеканалів і телестудій. Програми DW можна отримувати як через супутник, так і через мережу інтернет. DW також пропонує високоякісний документальний контент під брендом DW Transtel. Це часто оновлюваний каталог науково-популярних і пізнавальних програм на різні теми – науки, медицини, мистецтва та історії, дитячих і розважальних програм, а також фільмів із серії актуальної документалістики й серйозних журналістських розслідувань. Україномовний онлайн-портал www.dw.com/ukrainian – інформаційний ресурс Deutsche Welle, що містить великий вибір якісних матеріалів на актуальні теми.
  dw.com
 • FILMUADrama2016

  FILMUADrama– #коханнязпершоїсерії.
  Відтепер, 24 години на добу і 7 днів на тиждень, у різних куточках світу можна побачити найпопулярніші драматичні телесеріали виробництва FILM.UA Group. Неймовірні історії справжнього кохання, трагічні розлучення та хвилюючі зізнання, що завойовують серця мільйонів жінок.
  Окрім того, програмна концепція FILMUADrama пропонує телеглядачам не лише перегляд улюблених українських серіалів, але й цикл розважальних і тематичних програм, пов'язаних із кіно- та телевиробництвом. Поліна Толмачова у «Медіа ChTiVo» розповідає про книги, що стали основою для культових фільмів або ж були створені на хвилі успіху популярних серіалів. У центрі уваги - модні новинки, тренди та класика для професіоналів та любителів кіно. І лише на FILMUADrama можна буде приготувати страву з улюбленого кінофільму у програмі «КіноКухня» або ж дізнатися про усі останні новинки зі знімальних майданчиків, завдяки «Backstage». ТОВ «Віа Медіа» – агент на підставі агентського договору № б/н від 22 березня 2016 року.
  drama.film.ua
 • Scripps Networks International (UK)2016

  Великобританія
  Scripps Networks International (UK) (Великобританія) є одним з найбільших виробників цифрового та телевізійного контенту про стиль життя. Медіа портфоліо Scripps’ містить телеканали Food Network, Fine Living, Travel Channel, HGTV, DIY Network, Cooking Channel та Great American Country.
  Телеканал Fine Living мовить в 72 країнах в форматах SD та HD. Існує 11 мовних версій. Програми телеканала діляться на 4 основні тематичні жанри: Дизайн та ремонт, Оселі мрії, Покупка та продаж, Хоббі.
  Телеканал Food Network присвячений задоволенню, котре приносить людям їжа, а також владі, котру їжа має над нами. Телеканал мовить в 98 країнах в форматах SD та HD. Існує 11 мовних версій.
  Travel Channel – це дивовижні куточки планети у поєднанні з розвагами. Програми телеканалу перенесуть Вас куди завгодно, від розкішних курортів до витончених ресторанів, від піших пригод до епічних подорожей. Travel Channel цілодобово мовить в 74 країнах Європи, Близького Сходу, Африки та Азіатсько-Тихоокеанського региону на 20 мовах.
  http://www.travelchannel.co.uk, http://www.foodnetwork.co.uk, http://www.finelivingnetwork.com
 • Sony Pictures Television International (SPTI)2016

  Компанія Sony Pictures Television (SPT) є одним з світових лідерів у галузі виробництва та розповсюдження контенту будь-якого жанру та для будь-яких платформ. В Україні Sony Pictures Television пропонує 3 телеканали: SONY SCI-FI, SONY ENTERTAINMENT TELEVISION та SONY TURBO.
  SONY SCI-FI пропонує кращі фантастичні серіали, світові прем’єри, класику фантастики, захоплюючі передачі про паранормальні явища. Телеканал SONY ENTERTAINMENT TELEVISION пропонує глядачам коктейль з комедійних та драматичних серіалів, а також всесвітньовідомі фільми та телешоу. SONY TURBO – це телеканал орієнтований на впевнених в собі чоловіків, які мають класне почуття гумору.
  http://sonypicturestelevision.com
 • Turner Broadcasting System Europe Limited2016

  Великобританія

  Виробництво та розповсюдження міжнародних супутникових каналів CNN, Cartoon Network та Boomerang.

  www.turner.com
 • Голос Америки (Бюро закордонного мовлення) 2016

  Українська служба «Голосу Америки» – це об’єктивні новини, аналітичні програми та спеціальні репортажі, що висвітлюють найголовніші події в Сполучених Штатах Америки, Україні та світі, новини бізнесу, медицини, науки і техніки та життя української діаспори.
  www.ibb.gov
 • Континент ТВ2016

  Київ
  Один з провідних дистриб'юторів контенту на ринку платного телебачення України. Партнерська мережа нараховує більше 500 операторів платного телебачення, включаючи операторів DTH платформ і IPTV мереж, а також кабельних телекомпаній, які представляють всі регіони країни. На сьогоднішній день, компанія розвиває платформу платного телебачення, яка представлена наступними телеканалами: Трофей, Дача, EPOQUE (Епоха), ЕВРОКИНО, Терра, Наука, Фауна.
  За час роботи на ринку платного телебачення, компанія «Континент ТВ» стала надійним партнером як для українських, так і для зарубіжних компаній.
  http://kontinent-tv.com.ua/
 • Настоящее Время2016

  Супутниковий телеканал «Настоящее Время» - це мовлення російською мовою 24 години на добу. Це спеціальні репортажі, журналістські розслідування, документальні стрічки, інтерв’ю з політиками та політологами, економістами, це освітні програми, кулінарні шоу та багато іншого.
  www.currenttime.tv
 • Радіо Свобода (Бюро закордонного мовлення)2016

  Щодня впродовж більш ніж 60 років Радіо Свобода дає українському слухачеві неупереджену, унікальну інформацію з можливістю вільного вибору. Штаб-квартира у Празі, офіс у Києві, розгалужена кореспондентська мережа в Україні й світі роблять все, щоби цей вибір був усвідомленим та обґрунтованим.
  www.radiosvoboda.org
 • Сонар2016

  Дніпропетровськ
  Дистрибуція телеканалів для систем платного ТБ. Компанія представляє в Україні такі телеканали: Duck TV, Duck TV HD, Travel Channel, Travel Channel HD, Find Living, Fine Living HD, Food Network, Food Network HD, Filmbox, Filmbox Arthouse, Docubox, Fightbox, Fast&Fun Box, FashionBox, 360 Tunebox, Erox HD, Kino Polska, Kino Polska Muzyka, Nickelodeon HD, Nickelodeon, NickJunior, ТК Дождь, Дитячий світ, Світ серіалу, RTVi, Наше кіно, Телеклуб, Zee TV, VH1 European, VH1 Classic, MTVRocks, MTVDance, MTVHits, MTV Live HD, Extreme Sports Channel, ТВ 21 век, Мультіманія, Мисливець та риболов HD. Дистрибуція контенту для ефірних, супутникових та кабельних телеканалів. Компанія представляє програми відомих виробників: KM Plus Media, Switch International, Meadow Media, Scorpion TV та ін.
  www.sonartv.net
 • Телеканал ТАК-TV2016

  Миколаїв
  Телевізійне мовлення на території Миколаївської області (24 години на добу), рекламні послуги, виробництво аудіо- і відеопродукції для молодіжної та дитячої аудиторії, продюсування телевізійних проектів.
  www.kptv.in.ua
 • Центр Медіа Ініціатив2016

  Київ
  Дистрибуція в Україні високоякісного документального контенту Deutsche Welle під брендом DW Transtel. DW Transtel – це часто оновлюваний каталог науково-популярних і пізнавальних програм на різні теми – науки, медицини, мистецтва та історії, дитячих і розважальних програм, а також фільмів із серії актуальної документалістики й серйозних журналістських розслідувань.

та інші компанії

Секція «Медіа для медіа»
(спеціалізовані ЗМІ)

Експоненти:

 • Інтернет-журнал Broadcast.Telekritika2016

  Київ
  Створений у жовтні 2010 р. на базі проекту «Телекритика». Тематика: технічні та технологічні аспекти телевізійного виробництва, мовлення і цифрового кінематографу. Контент: новини світових брендів і компаній-виробників обладнання для телемовлення та кіновиробництва, новини вітчизняного теле- і кіновиробництва в контексті технічної складової, власні репортажі зі спеціалізованих виставок українських та світових, авторські матеріали, а також інтерв’ю провідних фахівців галузі. Анонси спеціалізованих виставок, семінарів і презентацій. Прес-релізи вітчизняних компаній медіагалузі. Ядро цільової аудиторії: технічні директори та фахівці технічних служб телеканалів, оператори, монтажери, представники компаній теле- і кіноіндустрії.
  www.broadcast.telekritika.ua
 • Mediasat2016

  Mediasat - це новинний інформаційно-аналітичний сайт про ТБ (супутникове, кабельне, ефірне, IPTV, OTT), радіомовлення і телекомунікації. Видання присутнє на ринку вже 9 років. Основні теми: новини, технології, огляди, нова продукція, тестування, реалізовані проекти. Нашими читачами є фахівці в галузі телебачення і радіомовлення з усього світу.
  www.mediasat.info
  Заходи:
  • Співорганізатор панельних дискусій IV Міжнародної Конференції «Супутникове TV: Стратегії та ризики українського ринку»

Секція «Медіа освіта»
(навчальні заклади і проекти)

Експоненти:

Секція
«Фестивалі. Конкурси. Виставки»

Експоненти (стенди-офіси):

 • Турнір LVSdesign 20162016

  Метою турніру є створення професійної платформи для об’єднання і творчої співпраці lighting designer, програмістів cвітлових пультів, VJ-їв, саунд продюсерів, композиторів в Україні, надання можливості продемонструвати свої практичні навички з програмування на сучасному обладнанні та формування кар’єрних можливостей.
  Особливою умовою даного турніру є об`єднання в команду художників світла, віджеїв та саунд продюсерів. Цим проектом ми прагнемо створити творчій осередок і сформувати високі художні стандарти.
  До участі у турнірі запрошуються художники світла Ld, віджеї VJ, саунд дизайнери та композитори!
  Додаткова інформація на офіційному порталі http://lvsdesign.com.ua.
  http://lvsdesign.com.ua
 • Телефестиваль «Відкрий Україну!»2016

  • Клуб Друзів ТФ «Відкрий Україну!» • Інформаційно-консультаційний центр

  www.tv-fest.kiev.ua

Секція
«Професійні об’єднання медіагалузі»

Експоненти (стенди-офіси):

 • Всеукраїнська Асоціація операторів кабельного телебачення і телеінформаційних мереж (ВАОКТіТМ)2016

  Всеукраїнська громадська організація, зареєстрована Міністерством юстиції України 20.04.1998 р. Об’єднує операторів кабельного телебачення і телеінформаційних мереж 22 регіонів України. Засновник Міжнародних Конгресів телерадіомовників і операторів кабельного телебачення країн СНД. Голова правління – Лабунський Юрій Олександрович. Директор – Полхович Галина Олександрівна. Тел.: (044) 562 11 86, 570 95 47, 564 98 75.
  association@it-tv.org, www.uacable.it-tv.org
  Заходи:
  • 19.05.16 (13:00-15:30. Конференц-зал №1): X Всеукраїнська нарада операторів телекомунікацій та провайдерів програмної послуги
 • Спілка кабельного телебачення України (СКТУ)2016

  СКТУ створено у 1998 р. з ціллю захисту загальних інтересів та корпоративних потреб свїх членів, забезпечення сприятливих умов для розвитку сфери кабельного телебачення та інформаційниї технологій в Україні. Основні задачі СКТУ: консолідація зусиль всіх суб’єктів галузі кабельного телебачення України для розвитку цього ринку за міжнародними стандартами, налагодження партнерства між суспільством, бізнесом та державою в сфері застосування сучасних медіатехнологій. СКТУ об’єднує в своїх рядах понад 70 організацій (3 рівні членства: Рада директорів, дійсні та асоційовані члени). Керівним органом СКТУ є Рада директорів. Генеральний директор СКТУ – Олександр Швець. Тел.: (044) 501 32 02, ф 223 67 65.
  uctv.kiev@gmail.com, www.sktu.org