Київський Міжнародний телерадіоярмарок
Київський Міжнародний телерадіоярмарок
Головний форум професіоналів медіаіндустрії України
Експоненти


Експоненти
Телерадіоярмарку-2015

Виставка «Технічні засоби та технології: TV • Radio • Cinema • Photo»

Експоненти:

 • Because production group / "Тому що продакшн"

  Київ
  ТМ "Because aerial video" – аеровідео- і фотозйомка з безпілотних літальних апаратів. Власне виробництво безпілотних мультикоптерів, розробка й виробництво систем стабілізації.
  www.because-aerial.com, www.tomusho.com.ua, www.because.com.ua
  Заходи:
  • 20.05.15, 12:30-13:30; 21.05.15, 12:30-13:30, Відкритий подіум: Семінар «Аерозйомка в кіно- та телевиробництві»
 • Canon

  Японія

  Невичерпний потік ефективних рішень і новаторських ідей.

  www.canon.ua
 • Comtel

  Київ
  Comtel – один із провідних системних інтеграторів професійного обладнання на ринку України. Компанія є ексклюзивним дистриб’ютором таких всесвітньо відомих компаній, як Grass Valley, Riedel, Aveco, Vizrt, Secced, Evertz, Dedo Weigert Film GMBH, Kino Flo, TVLogic, Yegrin, Ledgo, Tokina Cinema & Broadcast Products, активним партнером IBM, а також дистриб’ютором Blackmagic Design, JVC, Sony, Panasonic, ETC, ARRI та багатьох інших брендів.
  www.comtel.ua
 • Fly Technology

  Київ
  Компанія FlyTechnology – офіційний дистриб`ютор DJI Innovations в Україні, світового лідера на ринку квадрокоптерів та мультикоптерів для професійних зйомок і розваг. За рік своєї діяльності на ринку України FlyTechnology стала одним із лідерів цього сегмента й зарекомендувала себе як активна та надiйна компанія, націлена на популяризацію мультикоптерів на території нашої країни.
  flytechnology.com.ua
 • LiveU

  Ізраїль
  LiveU є лідером в області передачі SD і HD відео в режимі прямої трансляції з будь-якої точки світу через стільникові канали зв'язку шляхом об'єднання потоків 4G LTE/3G, HSPA +, WiMAX і WiFi. Рішення LiveU використовуються найбільшими телекомпаніями більш ніж в 60-ти країнах для екстрених новин і висвітлення подій, таких як Зимова Олімпіада в Сочі, Чемпіонат світу з футболу ФІФА, президентська передвиборча кампанія в США в 2012, Олімпіада в Лондоні 2012, ураган Сенді, Британське королівське весілля в 2011, цунамі в Японії, церемонії вручень Греммі, а також Супер Кубок. LiveU пропонує широкий спектр продуктів для відео трансляцій, починаючи від інтегрованих з супутниками і закінчуючи мобільними додатками. Також LiveU пропонує можливість централізованого управління різними пристроями через Web-аплікацію. LiveU є власником патенту на передачу відео по об'єднаних каналах стільникового зв'язку. Всі продукти LiveU засновані на четвертому поколінні технології.
  www.liveu.tv
 • Panasonic Ukraine

  Україна, Японія
  Компанія АТ «Панасонік (СНД)» заснована 1996 р. для підтримки діяльності Panasonic на території країн СНД. В усіх країнах СНД ми пропонуємо різноманітний асортимент продукції і прагнемо виводити на ринок нові категорії товарів. Для B2B ринку ми розробляємо комплексні рішення для комунікаційного обладнання, систем безпеки. Компанія реалізує професійне відеообладнання, ноутбуки, офісну копіювальну техніку, крупногабаритні монітори та ін. Ми докладаємо чимало зусиль, щоб побудувати розгалужену інфраструктуру сервісного і післяпродажного обслуговування на всій території країн СНД і гарантувати користувачам продукції Panasonic всебічну консультаційну і сервісну підтримку. Основа філософії Panasonic – Client comes first («Клієнт перш за все»). Розширюючи асортимент продукції і можливість сервісного обслуговування, група компаній Panasonic прагне зробити свій внесок у розвиток прогресу країн СНД і поліпшення життя людей.
  www.panasonic.com
  Заходи:
  • 20.05.15 (12:00-13:00, Конференц-зал №2): Семінар «Інновації Panasonic у виробництві новин»
 • Sony PSE CIS

  Японія
  Широкий вибір продукції для кіно- та телевиробництва: від камкордерів, студійних відеомагнітофонів, обладнання для розповсюдження та зберігання контенту до мережевих виробничих систем мовлення.
  www.pro.sony.eu
 • Аеромедіа

  Київ
  Компанія спеціалізується на наданні послуг з маловисотної безпілотної аерофото- та відеозйомці, на розробці і постачанні обладнання для безпілотної фотовідеозйомки, а також на розробці та постачанні систем електронної цифрової стабілізації камери (наступний еволюційний крок у розвитку «стедікамів»).
  www.aeromedia.ua
 • Bita Music

  http://www.bitamusic.com.ua
 • Відеосолюшенс Груп

  Одеса
  Науково-виробнича компанія має 26-річний досвід розробки, виробництва, системної інтеграції і дистриб’юції професійної телевізійної техніки для студій різного рівня (від домашнього до ефірного). Понад 70 виробів включає сімейство відеомікшерів «Одісей», телесуфлери, мiнiстудiї, конвертери, комутатори, камернi крани та ін. Наш слоган – максимум якості при мінімумі витрат.
  www.vsgp.com, www.vsgp.com.ua
 • Гало

  Київ
  Компанія “Гало” працює на ринку професійного світлового й звукового обладнання с 2007 року. “Гало” є дистрибютором ARCTIK (Китай), DASLIGHT (Франція), HALO (Китай), PANGOLIN (США), SILVER STAR (Китай), SUNLITE (Франція), TERBLY (Китай), W-DMX (Швеція). Компанія приділяє особливу увагу якості обслоговування клієнтів та ділерів. Ми здійснюємо гарантійний та післягарантійний ремонт, обслуговування тв модернізацію обладнання.
  http://www.galo.com.ua/
 • Зінтеко

  Київ
  «Зінтеко» – це багаторічний досвід та передові технології в галузі технічного забезпечення телеіндустрії й індустрії розваг: Компанія пропонує сценічне обладнання, системи механізації підвісів та точного позиціонування, освітлювальні прилади та системи керування світлом, звукове обладнання. «Зінтеко» виконує комплексне проектування телевізійних студій, сценічних комплексів, центрів розваг, постачання та інсталяцію обладнання «під ключ». Супровід проектів від експертної оцінки стану й технічних можливостей об’єктів, ескізних рішень, з використанням комп’ютерної симуляції, до розробки проектної документації, постачання обладнання, виконання монтажних робіт та навчання спеціалістів замовника, гарантійне та постгарантійне сервісне обслуговування.
  www.zinteco.com
 • Indigo Music, Група компаній

  Компанія «Індіго М’юзік» заснована у 1995 році. Зараз група компаній – це, насамперед, ексклюзивний дистриб’ютор та офіційний представник Sennheiser electronic GmbH & Co. KG в Україні та Молдові, дистриб’ютор кількох десятків брендів у галузі професійного звукового і світлового обладнання та музичних інструментів, інсталятор готових професійних та споживчих світлових, звукових та відео рішень, сертифікований інтегратор управління обладнанням на базі Crestron.
  www.indigo-music.com.ua
 • Інженер-Сервіс

  Київ
  «Інженер-Сервіс» – системний інтегратор і дистриб’ютор професійного відео-, аудіообладнання з багаторічним досвідом роботи на ринку України. Компанія «Інженер-Сервіс» є офіційним партнером компанії Panasonic, офіційним дилером компаній Sony, Harmonic, Canon, Fujinon, Snell, For-A, Leader, Telex та багатьох інших. Сервісний центр компанії авторизований такими компаніями, як Panasonic, Sony, JVC, Canon, і Fujinon. Компанія «Інженер-Сервіс» – це: • Підготовка проекту «під ключ» із розробкою всієї необхідної технічної документації • Інсталяція обладнання і навчання персоналу • Оптова і роздрібна торгівля професійним обладнанням • Ремонт і сервісне обслуговування апаратури • Оренда ПТС та пересувних супутникових станцій • Послуги з виробництва телевізійної продукції.
  www.serv.com.ua
 • Квант-Ефір, НВП

  Київ
  Професійне телевізійне та радіомовне обладнання: аналогові МХ/ДМХ і цифрові DVB-T/T2 передавачі та ретранслятори, радіомовні передавачі, FM/МХ/ДМХ антени та антенно-фідерні системи, джерела безперебійного живлення (UPS), побутові приймачі та активні приймальні антени для DVB-T/T2 мовлення. Обладнання для систем цифрового телебачення у стандартах DVB-T/T2, DVB-S/S2. Планування та побудова аналогових та цифрових DVB-T/T2 мереж, системна інтеграція.
  www.kvantefir.com
 • ОПТА

  Київ
  Поставка обладнання для телебачення, цифрового кінематографа, кінопоказу, аудіо-, відеоінсталяцій. Сервіс, технічна підтримка та обслуговування повного циклу.
  www.optavideo.com
 • Панасонік Україна Лтд

  Київ
  Корпорація Panasonic - світовий лідер у розвитку та проектуванні електронних технологій і системних рішень для дому, промислового сектора, транспорту та для різних пристроїв персонального користування. З моменту заснування в 1918 р компанія безперервно зростала і зараз є однією з найбільших глобальних корпорацій, яка об'єднує понад 500 підприємств по всьому світу. Об'єм продажу корпорації в 2013 фінансовому році склав 7,74 трильйона ієн (57,74 млрд. євро). Місія Panasonic полягає у створенні інноваційних комплексних рішень, які роблять життя людей зручним і комфортним. Більш детальну інформацію про компанiю Panasonic ви можете знайти на сайті www.panasonic.com/ua.
  www.panasonic.com/ua
 • Реалмюзік

  Одеса, Київ
  Ексклюзивний представник провідних світових фірм-виробників професійного студійного, мовного, звукового та освітлювального обладнання на території України: Allen&Heath, Aphex Systems, ART, Beyerdynamic, Denon PRO, DPA, Drawmer, Dynaudio Acoustics, Egosys, ESIO, Furman, IsoAcoustics, Klotz, Marantz, Marshall Electronics, Mipro, Neutrik, NTI, Prism Sound, Phonic, RME, Soundfield, Sonic core (CreamWare), Sony PRO, SPL, t.c.electronic, Tannoy, Zoom та ін.
  www.realmusic.ua
 • ТВ-Проект®

  Київ
  Пропонує повний спектр товарів та послуг, необхідних для телерадіомовлення, кіно-, відео-, фото- та аудіовиробництва. Серед наших партнерів та постачальників відомі у світі виробники: Canon, Panasonic, Sony, JVC, Blackmagic, AJA, GoPro, Fuji Film, Glidecam, Logocam, Anton Bauer, Dedolight, Kino Flo, Arri, Fotodiox, Litepanels, Logovision, Cavision, Opticast, Steadicam, Apple, Hewlett Packard, Grass Valley, Stream Labs, SoftLab, Fujinon, Oris, TVlogic, Videosolutions, Autoscript, Autocue, Kramer, Zoom, Sound Devices, Tascam, AKG, Rode, Sennheiser, Shure, Audio-technica, Azden, Yamaha, Vinten, Sachtler, Oconnor, Manfrotto, Libec, Slide Kamera, Phylion, Swit, Lastolite, Terra та інші.
  http://tv-project.com
  Заходи:
  • 20.05.15 (14:00-15:00. Відкритий подіум): Семінар «Новинки Pro Video від CANON». Орг: «ТВ-Проект»ТМ (Київ), Кенон Україна. Ведучий семінару – Олексій Лєбєдєв)
   Тема семінару:
   – Огляд лінійки професійних відеокамер від компанії Canon;
   – Canon EOS C300 Mark II – інструмент створення відео 4K для кінематографістів;
   – Canon XC10 – компактна та універсальна камера 4К.
 • Група компаній «URS»

  Група компаній «URS» є провідним вітчизняним виробником професійного обладнання для телерадіомовлення, а також провідною сервісною компанією з цього напрямку. Компанія поставляє, монтує та обслуговує весь спектр теле- і радіообладнання для мовлення; розробляє і виробляє продукцію, яка не має аналогів не тільки в Україні, а й за кордоном. Два основних напрямки роботи, дозволяють нам комплексно задовольняти технічні потреби телерадіоорганізацій: 1) Виробництво новітніх цифрових і аналогових систем теле- і радіомовлення під торговою маркою «URS». Ми реалізуємо проекти створення комплексів теле- і радіомовлення «під ключ», від технічної розробки до побудови системи. Номенклатура дуже обширна: від комплектуючих та аксесуарів до складних комплексів теле- і радіомовлення: передавачі, системи складання потужності, системи фільтрації, антенно-фідерні системи, джерела живлення, системи супутникового зв'язку і т.д. 2) Сервісне обслуговування телерадіокомпаній в режимі день в день, 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Ми здійснюємо на контрактній основі постійне сервісне обслуговування обладнання клієнтів в 65 містах України. Ми відновлюємо телерадіомовлення в будь-якій точці України протягом 24 годин! Кваліфікований і комплексний підхід до завдань, оперативний сервіс, системна інтеграція, знання найсучасніших світових технологій та тенденцій - роблять Групу компаній «URS» надійним партнером для всіх, кому потрібна організація стабільного та якісного телерадіомовлення.
  http://urs.ua

та інші компанії

Виставка «Телекомунікації. Супутниковий зв'язок»

Експоненти:

 • AMOS – Spacecom

  Ізраїль
  Спейском, один з провідних глобальних постачальників супутникових послуг і оператор супутникового флоту AMOS, надає повний спектр послуг зв'язку та мовлення. Сьогодні компанія Спейском є визнаним лідером ринку в Європі, на Близькому Сході, в Африці та Північній Америці, а також нещодавно розширила свою діяльність в Азії та Росії. Супутникове угрупування AMOS складається з передових супутників AMOS-2 і AMOS-3, що знаходяться в орбітальній позиції 4° з.д., AMOS-4 в точці 65° с.д. і AMOS-5 в точці 17° с.д.
  У 2016 році супутник AMOS-6 з керованим пан-європейським променем Ku-діапазону і покриттям на Близькому Сході, а також високопропускним мультилучом Ка-діапазону, займе своє місце на орбітальній позиції 4° з.д. і значно її зміцнить. Додаткова інформація на сайті: http://www.amos-spacecom.com
  www.amos-spacecom.com
  Заходи:
  • 20.05.2015 (15:00-18:00): Презентація AMOS – Spacecom
   Доповідач: Олег Ротштейн, віце-президент з продажів
   III Конференція «Супутникове TV: Стратегії та ризики українського ринку»
 • Eutelsat

  Франція
  Компанія Eutelsat Communications є одним з провідних та найдосвідченіших у світі операторів комерційних супутників зв’язку. Компанія надає ємність 34 супутників своїм замовникам, в число яких входять мовні компанії та асоціації, оператори платного ТБ, постачальники послуг передачі відео, даних та Інтернет-провайдери, заклади та державні відомства. Супутники Eutelsat забезпечують повсюдне покриття Європи, Близького Сходу, Африки, Азії та Океанії, Північної та Південної Америки, дозволяє організувати передачу відео, даних, широкосмуговий доступ і урядовий зв'язок незалежно від місця розташування користувача. Компанія Eutelsat зі штаб-квартирою в Парижі та підрозділами і наземними станціями по всьому світу, має в своєму штаті 1000 чоловіків та жінок з 32 країн світу, які є фахівцями у відповідних галузях і працюють з замовником для надання їм послуг найвищої якості. Для більш детального ознайомлення з компанією Eutelsat відвідайте веб-сайт www.eutelsat.com
  www.eutelsat.com
  Заходи:
  • 20.05.2015 (15:00-18:00): Генеральний спонсор III Конференції «Супутникове TV: Стратегії та ризики українського ринку»
  • 20.05.2015 (15:00-18:00): Презентація Eutelsat
   Доповідач: Апостолос Тріантафіллу (Apostolos Triantafyllou), Старший віце-президент з продажу, відповідальний за Центральну і Східну Європу та Євразію
   III Конференція «Супутникове TV: Стратегії та ризики українського ринку»
 • SES

  SES є провідним світовим супутниковим оператором, флот якого налічує понад 50 геостаціонарних супутників. Компанія надає послуги супутникового зв'язку мовникам, контент- та інтернет провайдерам, операторам мобільного та фіксованого зв'язку, комерційним компаніям і урядовим організаціям в усьому світі. SES (Euronext Paris та Luxembourg Stock Exchange: SESG) володіє акціями канадської компанії Ciel та мексиканської компанії QuetzSat, а також бере стратегічну участь у супутниковій інфраструктурі O3b Networks.
  www.ses.com
  Заходи:
  • 20.05.2015 (15:00-18:00): Презентація SES
   III Конференція «Супутникове TV: Стратегії та ризики українського ринку»
 • Азеркосмос

  Азербайджан
  Азеркосмос є єдиним на Південному Кавказі оператором супутникового зв'язку і надає послуги для цифрового мовлення, організації мереж зв'язку за допомогою наземних антен супутникового зв'язку (VSAT) та інших телекомунікаційних послуг за допомогою першого супутника Азербайджану "Azerspace-1" (Азерспейс-1). "Azerspace-1", побудований американською компанією «Orbital Sciences Corporation» на основі супутникової платформи STAR-2, був запущений на орбіту 8 лютого 2013 в Гвіанському Космічному Центрі, розташованому в космодромі Куру у Французькій Гвіані. Також 2 грудня 2014 між ВАТ «Азеркосмос» і французькою компанією «Airbus DS Geo», було підписано Угоду про стратегічну співпрацю щодо передачі права володіння супутником "SPOT-7" («Azersky») ВАТ «Азеркосмос» і спільному використанню супутника "SPOT-6". Хочеться зазначити, що низькоорбітальний супутник оптичного спостереження Землі з високою роздільною здатністю «Azersky» (колишня назва "SPOT-7") був виведений на орбіту 30 червня 2014 з космічного центру Індії «Сатиш Дхаван».
  http://azercosmos.az
  Заходи:
  • 20.05.2015 (15:00-18:00): Презентація «Азеркосмос – перший супутниковий оператор Закавказзя»
   Доповідач: Мансур Сеїдзаде, менеджер з продажів компанії «Азеркосмос»
   III Конференція «Супутникове TV: Стратегії та ризики українського ринку»

та інші компанії

Ринок контенту (контент для телебачення, радіомовлення, провайдерів програмної послуги, інтернету)

Експоненти:

 • ATR, Перший кримськотатарський телеканал

  Сімферополь
  ATR – це цілодобовий інформаційно-розважальний телеканал, що займає лідерські позиції в Криму.
  • Левову частку нашого показу займають програми власного виробництва – інформаційно-аналітичні, розважальні, пізнавальні, музичні та дитячі.
  • Наші новини збалансовані і робляться за класичними стандартами журналістики. Ми оперативно і об'єктивно розповідаємо про події в Криму, Україні та світі. ATR - єдиний в Криму передплатник міжнародного інформаційного агентства Reuters.
  • Контент, який виробляє ATR, відрізняється високою якістю відеоряду і графічних рішень, що робить їх конкурентоспроможними на загальнонаціональному рівні.
  • ATR - класичний сімейний телеканал, кнопку якого можна залишити без захисту для дітей. Як і будь-яка інша комерційна телекомпанія, ми боремося за рейтинги і намагаємося нарощувати свою аудиторію. Але при цьому ми свідомо не включаємо в програмну сітку телепродукти зі сценами насильства та сексу.
  • Унікальність ATR відображена в нашому девізі: «Про Схід для Заходу і про Захід для Сходу». З моменту заснування телеканалу в 2005 році він позиціонує себе як «перший кримськотатарський», проте давно вийшов за ці вузькі рамки.
  • 50% мовлення каналу ведеться російською мовою, 40% – кримськотатарською, 10% – українською. Наша аудиторія збалансована за статтю, віком та освітою, глибоко віддана і лояльна бренду ATR.
  • На даний момент нас можна дивитися онлайн на нашому сайті, в соціальних мережах facebook та ВКонтакте, а також через канал youtube.
  www.atr.ua
 • Deutsche Welle, Медіахолдинг

  Німеччина
  Deutsche Welle – медіакомпанія з Німеччини, до складу якої входить міжнародний новинний телеканал 24/7, а також онлайн-ресурс 30-ма мовами. DW – це унікальний новинний, аналітичний і освітній контент, що представляє сучасний європейський погляд на світові новини. Телевізійні програми, розраховані на активну аудиторію, яка цікавиться Німеччиною і Європою, розповідає про події і тенденції з галузі бізнесу, науки, культури та спорту. Deutsche Welle пропонує програмні пакети для адаптації, а також відеоконтент українською, російською, англійською і німецькою мовами для кабельних мереж, приватних і громадських телеканалів і телестудій. Програми DW можна отримувати як через супутник, так і через мережу інтернет. DW також пропонує високоякісний документальний контент під брендом DW Transtel. Це часто оновлюваний каталог науково-популярних і пізнавальних програм на різні теми – науки, медицини, мистецтва та історії, дитячих і розважальних програм, а також фільмів із серії актуальної документалістики й серйозних журналістських розслідувань. Україномовний онлайн-портал www.dw.de/ukrainian – інформаційний ресурс Deutsche Welle, що містить великий вибір якісних матеріалів на актуальні теми.
  www.dw.de
 • Turner Broadcasting System Europe Limited

  Великобританія

  Виробництво та розповсюдження міжнародних супутникових каналів CNN, Cartoon Network та Boomerang.

  www.turner.com
 • Viasat Ukraine

  Київ
  Дистрибутор каналів платного ТБ в Україні з 2008 року. Компанія представляє 11 тематичних каналів Viasat: кіно (TV1000, TV1000 Action, TV1000 Русское кино, TV1000 Premium HD, TV1000 Megahit HD, TV1000 Comedy HD), пізнавальні (Viasat Explorer, Viasat History, Viasat Nature, Viasat Nature HD/ Viasat History HD), спортивний (Viasat Sport).
  www.viasat-channels.tv
 • Арт-Фонд

  Київ
  Проект Larastock.com – продаж інтелектуальної власності через мережу Інтернет.
  www.Larastock.com
 • Всеукраїнський Контент-центр (ВКЦ)

  Дистрибуція телевізійних каналів серед провайдерів та операторів програмної послуги на території України. ВКЦ засновано Всеукраїнською асоціацією операторів кабельного телебачення і телеінформаційних мереж. Директор ВКЦ – Ксенія Нестеренко. Тел. (095) 417-85-32.
  kontent-center@i.ua
 • Надія, Телевізійний канал

  Київ
  Телеканал «Надія» – це український християнський телеканал цілодобового супутникового мовлення (ASTRA-4A). На телевізійному ринку ми з 1 березня 2013 р., але за цей короткий час здійснено біля 3 млн. підключень через понад 130 кабельних операторів; розпочата співпраця з 5 ефірним компаніями по трансляції різноманітних циклічних програм. Аудиторія телеканалу «Надія» – це населення України, Європи, Азії. 3/4 ефірного мовлення забезпечується продуктом українського виробництва. Програми транслюються як російською, так і українською мовами. Телеканал пропонує глядачеві передачі про здоров'я і сім'ю, історичні та духовні, молодіжні та дитячі. Телепродукт розрахований на глядачів усіх вікових категорій і різних соціальних груп. З контентом телеканалу можна ознайомитись на сайті: hope.ua.
  www.hope.ua
 • МК Media Group: MK-Distribution, DMart Production, Footagestore.Net

  Київ
  MK Media Group – група компаній, сфера діяльності якої охоплює: міжнародну дистрибуцію ліцензійного контенту (MK-Distribution), виробництво власної телепродукції (DMart Production) та бізнес у сфері футажів (Footagestore.Net) Наш досвід включає в себе продаж сотень годин ліцензійного телепродукту у різні країни світу, системну закупівлю контенту для різноманітних каналів, успішне співробітництво з Інтернет та ОТТ платформами, контент-агрегаторами, робота з DVD та мобільними правами. В каталозі MK-Distribution представлений контент правовласників як України, Росії, країн СНД, так і всього світу: мультфільми, фільми, серіали, програми різноманітних жанрів (розважальні, документальні, соціальні, автомобільні, пізнавальні, програми про полювання та риболовлю, про мистецтво та культуру, подорожі, про стилі життя, красу та здоров’я, багато іншого). Більш детально з діяльністю компанії та каталогом можно ознайомитись на сайті: www.mkmediagroup.tv
  • Презентація проекту: UA Production & Sales Cooperation (для виробників/правовласників українського телеконтенту) У рамках Ринку телеконтенту «Відкрий Україну!» компанія MK Media Group (MK-Distribution, DMart Production, Footagestore.Net), що має успішний досвід продажу біля 10 000 годин контенту з ТВ, Інтернет, VOD, PPV, DVD і мобільними правами на території понад 50 країн Європи, Азії, Америки, Африки, презентує проект UA Production & Sales Cooperation, спрямований на продаж українського відеоконтенту за кордон, докладніше: http://mk-distribution.com/ru/sotrudnichestvo.html
  www.mkmediagroup.tv
 • Телеканал ТАК-TV

  Миколаїв
  Телевізійне мовлення на території Миколаївської області (24 години на добу), рекламні послуги, виробництво аудіо- і відеопродукції для молодіжної та дитячої аудиторії, продюсування телевізійних проектів.
  www.kptv.in.ua
 • ФЕЄРІЯ, Туристична фірма

  Київ
  Телеконтент для мовників: Пізнавально-розважальні авторські телецикли Ігоря Захаренка:
  • «ФЕЄРІЯ МАНДРІВ» (понад 200 телепрограм, у т.ч. програми про Україну: «Золота підкова Львівщини», «Гуцульщина», «Чернівці», «Жовква», «Вашківці. Маланка», «Мигово», «Вежа ведмежа. Зима», «Відпочинок у Трускавці», «Червене вино. Мукачеве», «Кам’янецький адреналін» та ін.)
  • «ФЕЄРІЯ ЖИТТЯ» (16 програм про подорожі героїв з обмеженими фізичними можливостями, для яких раніше така мандрівка була за межею реальності)
  • «ФЕЄРІЯ МАНДРІВ ДЛЯ ДІТЕЙ» (10 програм)
  Велика колекція відео про подорожі!
  http://new.feeria.ua/ru
 • Фонд некомерційної телепродукції

  Київ
  trk@tv-radio.kiev.ua
 • Центр Медіа Ініціатив

  Київ
  Дистрибуція в Україні високоякісного документального контенту Deutsche Welle під брендом DW Transtel. DW Transtel – це часто оновлюваний каталог науково-популярних і пізнавальних програм на різні теми – науки, медицини, мистецтва та історії, дитячих і розважальних програм, а також фільмів із серії актуальної документалістики й серйозних журналістських розслідувань.

та інші компанії

Секція «Медіа для медіа»
(спеціалізовані ЗМІ)

Експоненти:

 • Інтернет-журнал Broadcast.Telekritika

  Київ
  Створений у жовтні 2010 р. на базі проекту «Телекритика». Тематика: технічні та технологічні аспекти телевізійного виробництва, мовлення і цифрового кінематографу. Контент: новини світових брендів і компаній-виробників обладнання для телемовлення та кіновиробництва, новини вітчизняного теле- і кіновиробництва в контексті технічної складової, власні репортажі зі спеціалізованих виставок українських та світових, авторські матеріали, а також інтерв’ю провідних фахівців галузі. Анонси спеціалізованих виставок, семінарів і презентацій. Прес-релізи вітчизняних компаній медіагалузі. Ядро цільової аудиторії: технічні директори та фахівці технічних служб телеканалів, оператори, монтажери, представники компаній теле- і кіноіндустрії.
  www.broadcast.telekritika.ua
 • Mediasat

  Mediasat - це новинний інформаційно-аналітичний сайт про ТБ (супутникове, кабельне, ефірне, IPTV, OTT), радіомовлення і телекомунікації. Видання присутнє на ринку вже 8 років. Основні теми: новини, технології, огляди, нова продукція, тестування, реалізовані проекти. Нашими читачами є фахівці в галузі телебачення і радіомовлення з усього світу.
  www.mediasat.info

Секція «Медіа освіта»
(навчальні заклади і проекти)

Експоненти:

Секція
«Фестивалі. Конкурси. Виставки»

Експоненти (стенди-офіси):

Секція
«Професійні об’єднання медіагалузі»

Експоненти (стенди-офіси):

 • Всеукраїнська Асоціація операторів кабельного телебачення і телеінформаційних мереж (ВАОКТіТМ)

  Всеукраїнська громадська організація, зареєстрована Міністерством юстиції України 20.04.1998 р. Об’єднує операторів кабельного телебачення і телеінформаційних мереж 22 регіонів України. Засновник Міжнародних Конгресів телерадіомовників і операторів кабельного телебачення країн СНД. Голова правління – Лабунський Юрій Олександрович. Директор – Полхович Галина Олександрівна. Тел.: (044) 562 11 86, 570 95 47, 564 98 75.
  association@it-tv.org, www.uacable.it-tv.org
 • Спілка кабельного телебачення України (СКТУ)

  СКТУ створено у 1998 р. з ціллю захисту загальних інтересів та корпоративних потреб свїх членів, забезпечення сприятливих умов для розвитку сфери кабельного телебачення та інформаційниї технологій в Україні. Основні задачі СКТУ: консолідація зусиль всіх суб’єктів галузі кабельного телебачення України для розвитку цього ринку за міжнародними стандартами, налагодження партнерства між суспільством, бізнесом та державою в сфері застосування сучасних медіатехнологій. СКТУ об’єднує в своїх рядах понад 70 організацій (3 рівні членства: Рада директорів, дійсні та асоційовані члени). Керівним органом СКТУ є Рада директорів. Генеральний директор СКТУ – Олександр Швець. Тел.: (044) 501 32 02, ф 223 67 65.
  uctv.kiev@gmail.com, www.sktu.org