Київський Міжнародний телерадіоярмарок
Київський Міжнародний телерадіоярмарок
Головний форум професіоналів медіаіндустрії України
Експоненти


Експоненти
Телерадіоярмарку-2013

Виставка «Технології, обладнання, послуги для ефірного, супутникового, кабельного Телебачення і Радіомовлення, Кіновиробництва, Фоторинку, Телекомунікаційної галузі, Інтернет»Виставка «Технології, обладнання, послуги для ефірного, супутникового, кабельного Телебачення і Радіомовлення, Кіновиробництва, Фоторинку, Телекомунікаційної галузі, Інтернет»

Експоненти

 • AMOS – Spacecom

  Ізраїль

  Spacecom - супутниковий оператор, що надає високоякісні послуги в Європі, на Близькому Сході, на східному узбережжі США та в Африці через супутники АМОС-2 і АМОС-3 в орбітальній позиції 4º з.д., і супутник АМОС-5 - в орбітальній позиції 17º с.д. Із запуском супутника АМОС-4 у 2013р., який матиме можливість покриття у Росії та Південно-Східній Азії, і супутника АМОС-6 у 2015р. з покриттям у Європі та на Близькому Сході, Spacecom зміцнить свої позиції міжнародного супутникового оператора.

  www.amos-spacecom.com
  Заходи:
  • 23.05.2013 (16:30-17:30; стенд №31): Захід Happy Hour компаній AMOS-Spacecom & XTRA TV
 • Canon

  Невичерпний потік ефективних рішень і новаторських ідей.

  www.canon.ua
 • Delta Meccanica

  Італія

  Delta Meccanica є солідною компанією в області проектування, виробництва, монтажу та обслуговування пасивних компонентів для мовлення, такі як фільтри, комбайнери (пристрої складання), коаксіальні моторизовані перемикачі (комутатори з електроприводом), жорсткі коаксіальні лінії, баластні навантаження і т.д., для радіо та ТБ, аналогового і цифрового.
  Delta Meccanica експортує свою продукцію безпосередньо або через ланцюжок представників, агентів, дистриб'юторів в понад 60 країн по всьому світу. Серед клієнтів Delta Meccanica провідні виробники теле і радіопередавачів, компанії як державні, так і приватні. Обладнання компанії відомо своєю надійністю, якістю і доступними цінами.
  Дуже часто ми налаштовуємо продукти у відповідності до конкретних вимог замовника. Все частіше наші фахівці здійснюють установки по всьому світу.

  www.deltameccanica.com
 • Evertz

  Канада

  Evertz є розробником та виробником аудіо- і відеообладнання для інфраструктури телевізійного мовлення і телекомунікаційних галузей. Evertz надає професійний відео сервіс та повні закінчені рішення за всіма аспектами виробництва, включаючи трансляцію і створення контенту, розподіл сигналу і доставку контенту. Evertz також розробляє, виробляє і продає широкий асортимент високоякісних програмних продуктів та апаратного забезпечення, які покликані допомогти мовникам і провайдерам телебачення скоротити витрати, розширити свої послуги, створити нові джерела доходу, а також забезпечити перехід до роботи в умовах нової цифрової середи мовлення.

  www.evertz.com
 • Fotosale

  Київ

  Компанія заснована у 2004 р. Основні напрямки діяльності – роздрібна і оптова торгівля професійною фото- і відеотехнікою, а також супутніми аксесуарами. Ексклюзивний дистриб’ютор всесвітньо відомих преміум брендів в Україні – Bowens, Carl Zeiss, Rodenstock, Voigtlander.

  www.fotosale.com.ua
 • JC Group

  Росія

  Компанія JC Group здійснює поставки найсучасніших програмно-апаратних комплексів для повного циклу цифрового кіновиробництва та для оснащення театрально-концертних залів аудіо- і відеообладнанням, автоматизації телевізійного ефіру і спортивних трансляцій.

  www.jc-g.ru
 • Ikegami

  Японія

  Японська компанія «І-Глобаледж Корпорейшн» ексклюзивно представляє ТВ обладнання компанії «Ікегамі» в країнах пострадянського простору. Компанія «Ікегамі» виробляє високоякісне мовне цифрове обладнання, яке гарантує високу якість зображення, зручне та надійне у використанні та має довгий термін використання.

  www.e-globaledge.com, www.e-globaledge.ru
  Заходи:
 • LiveU

  Ізраїль

  LiveU є піонером у рішеннях мовлення високої якості та відео через термінали мобільного зв’язку, які дозволяють пряму відеопередачу (HD і SD) з будь-якої точки світу. Портативні рішення LiveU включають в себе 4G LTE/3G, HSPA+, мобільний зв’язок WIMAX і Wi-Fi, що оптимізовані для максимально якісного відео і базуються на доступних умовах мережі. Рішення LiveU’s використовувалися клієнтами топ-рівня в понад 60 країнах на п'яти континентах для гарячих новин і особливо важливих подій, зокрема: Президентська передвиборна кампанія у США (2012), Британське королівське весілля (2011), Ураган Ірен, Academy Awards®, GRAMMY Awards®, Super Bowl, NBA All Star Weekend, Бразильський карнавал, Чемпіонат світу з футболу в ПАР (2010) і Олімпійські ігри в Китаї (2008).

  www.liveu.tv
 • Panasonic (CIS) Oy

  Професійне відеообладнання.

  www.panasonic.ua
 • SES

  Компанія SES є провідним світовим супутниковим оператором, флот якого нараховує 52 геостаціонарних супутники. Компанія надає телекомунікаційні послуги супутникового зв’язку компаніям-мовникам, контент- та інтернет-провайдерам, операторам мобільного і фіксованого зв’язку, юридичним особам і урядовим організаціям. SES означає довгострокові ділові стосунки, високу якість послуг і досконалість в індустрії мовлення. Регіональні офіси SES відкриті в усьому світі і місцеві фахівці тісно працюють з клієнтами, враховуючи їх індивідуальні вимоги до супутникового ресурсу і послуг. SES (Euronext Paris и Luxembourg Stock Exchange: SESG) має частки у канадській компанії Ciel і мексиканській компанії QuetzSat, а також бере стратегічну участь у новій супутниковій інфраструктурі O3b Networks.

  www.ses.com
 • Sony PSE CIS

  Широкий вибір продукції для кіно- та телевиробництва: від камкордерів, студійних відеомагнітофонів, обладнання для розповсюдження та зберігання контенту до мережевих виробничих систем мовлення.

  www.pro.sony.eu
 • Studiotech Group

  Угорщина, Польща

  Основним бізнесом групи компаній Studiotech є дистрибуція, продаж, інсталяція, системна інтеграція і послепродажная підтримки професійного аудіовізуального обладнання. Компанія також проектує і встановлює під ключ такі проекти як: студії запису та зведення звуку, теле-і радіостудії, монтажні комплекси, ПТС і DSNG.

  www.studiotech.com.ua
 • Алвісс

  Київ

  Компанія «Алвісс» на ринку шоу-бізнесу з 1985 року. Лідер в Україні з виробництва, проектування та продажу сценічних конструкцій: модульних мобільних сцен, сцен на базі автомобільних причепів, алюмінієвих та сталевих ферм, театральних декорацій, кейсів для приладів, силових бар’єрів, павільйонів, подіумів, шатрів, трибун. Компанія «Алвісс» також займається організацією та технічним супроводом шоу-програм, концертів, святкових заходів. Ми пропонуємо тільки високоякісну продукцію, яка сертифікована згідно з нормами українського законодавства. Наші технічні можливості та досвід дозволяють нам ефективно реалізує найскладніші проекти у всіх регіонах України.

  www.alviss.ua
 • Компанія «Алегро-Мюзік», ТС «МУЗИКАНТ»

  Київ

  Магазини музичних інструментів і обладнання "МУЗИКАНТ"®. Продаж музичних інструментів і обладнання: музичні інструменти і аксесуари; кабельно-провідникова продукція; мікрофони; караоке-системи; обладнання для DJ; звукове та світлове обладнання для дискотек, ресторанів, музикантів та шоу-програм; кейси і реки; витратні матеріали; обладнання для трансляції фонової музики (озвучування приміщень, салонів, супермаркетів, офісів "під ключ"); відеопроектори, екрани. Оренда музичних інструментів та комплексне технічне обслуговування рекламних акцій, презентацій, виставок.
  Компанія "Алегро-Мюзік" – ексклюзивний дистриб’ютор провідних світових виробників: ANTONI (Англія), ARTURIA (Франція), BESPECO (Італія), BLACK DIAMOND (США), CARLSBRO (Англія), D'ANDREA (США), D'ORAZIO (Італія), EAGLE MOUNTAIN (США), EBS (Швеція), EKO (Італія), ENCORE (Англія), ENO (Китай), FARFISA (Італія), FEADOG (Iрландія), FERNANDES (Японія), FL Studio (Бельгія), GALLI (Італія), GEMINI (США), GUITAR TECH (Англія), HIWATT (Англія), HORA (Румунія), HORNBY (Англія), ICON (США), JIMI HENDRIX (Німеччина), KARL – SCHWARZ (Австрія), LAG (Франція), LEWITT (Австрія), MANIKIN ELECTRONICS (Німеччина), MAXIMUM – ACOUSTICS (Україна), MIDITECH (Німеччина), ODYSSEY (Англія), ORLA (Італія), PEACE (Тайвань), PREMIER (Англія), SOURCE AUDIO (США), SR – TECHNOLOGY (Італія), SUPER – SENSITIVE (США), STUDIOMASTER (Англія ), TECHRA (Італія), UFIP (Італія), VINTAGE (Англія), YONIKA (Україна), ZALIZO (Україна) та інші.
   

  www.allegro.com.ua, www.musikant.ua
 • Відеосолюшенс, НВК

  Одеса

  Розробка, виробництво, системна інтеграція і дистрибуція професійної телевізійної техніки для студій різного рівня (від домашнього до професійного).

  www.vsgp.od.ua
 • Дан-Трейд

  Сімферополь

  Компанія «Дан-Трейд» представляє! Нові інноваційні технології “Public Address System”. У 2010 році, завдяки фахівцям компанії, створено унікальне устаткування для автоматизованого мовлення на вулицях міст, в метро, і торгівельних комплексах. Унікальність полягає в безпровідній системі управління процесом мовлення. Щомісячно: проводиться модернізація устаткування, додавання в програму управління нових функцій, розширення партнерської мережі мовлення по містах України і країнам СНД. Встановлюючи «Міську мережу мовлення» Ви набуваєте можливості оповіщати населення (а це не менше 70% мешканців і гостей) про події, що відбуваються. Озвучуючи інформацію державних, муніципальних, силових органів, Ви завжди можете розраховувати на підтримку у Вашій діяльності. Городяни дізнаються про соціальні програми, новини, зміни і звичайно ж – про анонси рекламодавців. Увага! Дана технологія і спосіб мовлення запатентовані! З надією на взаємовигідну співпрацю, колектив ТОВ «Дан-Трейд».

  http://proekt-nsv.at.ua
 • Ді-Рекс

  Київ

  Постачальник професійного обладнання для телевізійної індустрії України. На ринку компанія «Ді-Рекс» пропонує завершені рішення і широкий спектр устаткування (знімальне, операторське устаткування, відеомонітори та системи відображення, студійне і монтажне устаткування, комутаційне обладнання, системи нелінійного відеомонтажу, відеосервери, масиви зберігання відеоданих, освітлювальне обладнання та ін.).

  www.direx.kiev.ua
  Заходи:
 • Дрімтех

  Київ

  Компанія "Дрімтех" пропонує інтегровані рішення для індустрії телебачення, кіно та сучасних медіа. Кваліфікований персонал компанії забезпечить проектування "під ключ", інсталяцію, технічну підтримку та сервісне обслуговування устаткування та рішень.

  www.dreamtech.com.ua
 • Зінтеко

  Київ

  Комплексне проектування телевізійних студій, сценічних комплексів, центрів розваг та інсталяції обладнання «під ключ». Дистриб’ютор: ADB, ARRI, Audix, Countryman, Clay Paky, Compulite, Crest Audio, DIS (Danich Interpretation System), EAW, ETC, Griven, LA Audio, Rosco, XTA, VariLite та ін.

  www.zinteco.com
 • Інженер-Сервіс

  Київ

  Системний інтегратор, дистриб’ютор професійного відео- та аудіо обладнання: AEQ, AJA Video Systems, Apple Computer, Inc, Autoscript, Axon, Canon, Cartoni, Dalet, De-Sisti, Easyrig, EditShare, FOR-A, Fujinon, Gates, Hamlet Video International, Ianiro, JVC Professional, Klotz, Leader, LitePanels, Main Concept, Omneon, Panasonic, Panther Broadcast, Phylion, Publitronic, RTW, Sachtler, Schill, Snell, Sony, Telex, Tiffen, Vinten, Vocas, XenData.

  www.serv.com.ua
 • Квант-Ефір, НВП

  Київ

  Професійне телевізійне та радіомовне обладнання: аналогові МХ/ДМХ і цифрові DVB-T/T2 передавачі та ретранслятори, радіомовні передавачі, FM/МХ/ДМХ антени та антенно-фідерні системи, джерела безперебійного живлення (UPS), побутові приймачі та активні приймальні антени для DVB-T/T2 мовлення. Обладнання для систем цифрового телебачення у стандартах DVB-T/T2, DVB-S/S2. Планування та побудова аналогових та цифрових DVB-T/T2 мереж, системна інтеграція.

  www.kvantefir.com
 • Комора

  Київ

  СП «Комора» працює на ринку звукового обладнання з 1992 р. і є офіційним представником корпорації Harman Professional Sound, до складу якої входять всесвітньовідомі компанії: • AKG (Австрія) – мікрофони, навушники, радіосистеми. • dbx, BSS, Lexicon (США) – прилади динамічної обробки звуку та процесори ефектів. • Crown (США) – підсилювачі, мікрофони. • JBL (США) – акустичні системи. • Soundcraft, Studer (Англія, Швейцарія) – цифрові та аналогові мікшерні пульти. Також: • Tascam (Японія) – програвачі, інтерфейси та записуючі пристрої. • Vann Damme Cable, Whirlwind (Англія, США) – кабельна продукція, роз’єми. На стенді компанії «Комора» будуть представлені: Цифрові мікшерні пульти: • Studer OnAir 1500 – новинка! • Studer OnAir 500 • Soundcraft Vi1 • Soundcraft Si1 • Soundcraft SiCompact. • JBL – контрольні акустичні системи. • AKG – мікрофони. • dbx, BSS – динамічні процесори. • Lexicon – інтерфейси I-ONIX. • Tascam – записуючі та відтворюючі пристрої.

  www.komora.com
 • Коптер ТВ

  Севастополь

  Розробка, інтеграція, підтримка систем звукового мовлення на вулицях міст - «Вуличне радіо». Поставка апаратно-програмних комплексів для організації вуличного звукового мовлення міськими та регіональними телерадіокомпаніями і рекламними агентствами. Відео- та фотозйомка літаючої камери. Поставка, зборка, налагодження та обслуговування радіокеруючих літаючих платформ для кіно-, відео- та фотозйомок.

  www.radiocity.com.ua, www.kopter.tv
 • Локо Діджітал

  Київ

  Компанія Локо Діджітал побудувала в 2012 році оптичну трасу Львів-Київ-Полтава-Донецьк, і володіє нею. Дана волоконно-оптична лінія зв'язку (ВОЛЗ) має протяжність близько 1400 км в межах охоронної зони вздовж залізниці. Глибина залягання кабелю 1,2 м в захисному трубопроводі, оптичні волокна G.652. Виходи оптики є в 127 вузлах (ODF), в середньому кожні 10 км по трасі. Мережа передачі даних побудована на високопродуктивних маршрутизаторах Juniper Networks, і має вихід на UA-IX. Всі елементи мережі експлуатуються власним персоналом в режимі 24x7. Компанія пропонує: продаж "темних" оптичних волокон; оренду "темних" оптичних волокон; оренду каналів передачі даних; доступ до мережі Internet.

 • МакХаус

  Київ

  Розробка, постачання та введення в експлуатацію систем для ТV, кіно, IPTV. Системний інтегратор, дистриб’ютор професійного відео- та аудіообладнання: Avid, ADC, Apple, AKG, Allen & Heath, Broadcast Solutions, Clear-Com, Dexel, DigiDesign, DRAKA, Elecard, Fischer, Fujinon, Front Porch Digital, Harris, HP, Hitachi, IDX, IFF, Intortrend, Ikegami, JVC Professional, EVS, Kata, Kobold by bron, Lemo, Lowel, Manfrotto, MagicSoft, Matrox, MOG Technologies, Nevion, Orad Hi Tech, Pebble Beach Systems, Ross Video, Ruige, Schulze-Brakel, Swe-Dish, SGL, Sony, Softron Media Services, Spectra Logic, Telestream, VariZoom.

  http://machouse.ua
  Заходи:
  • 23.05.2013: Майстер-клас «ТРК» – майстер-класи Авторів журналу «Телерадіокур’єр». Організатор: Редакція Журналу «Телерадіокур’єр». Генеральний партнер: Компанія MacHouse.
 • ОПТА

  Київ

  Поставка обладнання для телебачення, цифрового кінематографа, кінопоказу, аудіо-, відеоінсталяцій. Сервіс, технічна підтримка та обслуговування повного циклу.

  www.optavideo.com
 • Реалмюзік

  Одеса, Київ

  Ексклюзивний представник провідних світових фірм – виробників професійного студійного, мовного, звукового та освітлювального обладнання на території України: Allen&Heath, Aphex Systems, ART, Beyerdynamic, Sonic core (CreamWare), Denon PRO, DPA, Drawmer, Dynaudio Acoustics, Egosys, Furman, Klotz, Marantz, Marshall Electronics, Mipro, Neutrik, NTI, Prism Sound, Phonic, RME, Soundfield, SPL, t.c.electronic, Tannoy, Zoom та ін.

  www.realmusic.ua
  Заходи:
 • ТВ-Проект®

  Київ

  Пропонуємо повний спектр товарів та послуг (продаж та оренда обладнання), необхідних для телерадіомовлення, кіно-, відео-, фото- та аудіовиробництва. Серед наших партнерів та постачальників відомі у світі виробники: Canon, Panasonic, Sony, JVC, GoPro, Fuji Film, Glidecam, Logocam, Dedolight, Kino Flo, Arri, Logovision, Cavision, Opticast, Cambo, Steadicam, Apple, Hewlett Packard, Grass Valley, Matrox, Blackmagic, AJA, Stream Labs, SoftLab, Fujinon, Oris, TVlogic, Videosolutions, Kramer, AKG, Rode, Sennheiser, Shure, Audio-technica, Azden, Yamaha, Vinten, Sachtler, Manfrotto, Libec, Miller, Panther, Phylion, IDX, Anton Bauer, Swit, Lastolite, Kata, Terra, Almi та інші.

  www.hdv.com.ua
  Заходи:
 • Фаербаг – відео системи

  Київ

  Компанія «Фаєрбаг  відео системи» заснована інженерами, які більш ніж 20 років пов'язані з технологіями телевізійного і кіно виробництва. Кістяк компанії складається із співробітників, які пройшли шлях від інженерів зміни до технічних директорів і головних інженерів теле і радіокомпаній, і їм не з чуток зрозумілі проблеми телевізійного і кіно виробництва. Одним з ключових напрямків діяльності компанії є системна інтеграція в галузі телебачення, радіомовлення та кіновиробництва Ми працюємо з обладнанням найбільших світових виробників в єдиному комплексі, з нестандартними конфігураціями, забезпечуючи гарантії високої якості та обслуговування. Наша компанія здійснює проекти різного рівня складності, надаючи своїм замовником можливість придбання не тільки окремого обладнання, а й готового рішення «під ключ». Ми також здійснюємо попередні консультації з виїздом до замовника в будь-яку точку країни.
  «Фаєрбаг  відео системи» успішно співпрацює з найбільшими світовими виробниками обладнання: Blackmagic Design, AJA, BON, Sony, Fujifilm, Canon, Cobalt, Marshall Electronics, Playbox, Matthews, ProAim, ARRI, Sachtler, Anton Bauer і багатьма іншими, що є високою оцінкою діяльності компанії. «Фаєрбаг - відео системи», є корпоративним членом SMPTE (Товариство інженерів кіно і телебачення).

  www.firebug.com.ua
 • Фотостудія Валентина Кармінського

  Київ

  Фотостудія виконує фото- та відеозйомки будь-якої складності. Спеціалізація: офіційний портрет, сімейний портрет, модельні портфоліо, мода, реклама; послуги візажиста, стиліста. Наш провідний фотограф Валентин Кармінський має 26-річний досвід роботи в галузі прес-фотографії, портретної фотографії, фотографії моди та реклами. Фотостудію також можна орендувати для фото- та відеозйомок, майстер-класів, виставок, конференцій, презентацій та переговорів. Технічні можливості: - загальна площа - 175 м2, висота стелі в павільйоні - 3,5 м; - професійно обладнана фотостудія повного циклу у самому центрі Києва (Майдан Незалежності); - головний знімальний павільйон: 80 м2, циклорама, аквазона, великий вибір фонів і декорацій; - різноманітні інтер'єрні елементи, стінові фундусні модулі, можливість створення фактур на замовлення; - велика гримерка на 4 робочих місця для візажистів, гардероб; - затишна кімната з баром для відпочинку і переговорів; - ретельно підібраний комплект знімального обладнання Nikon для фото- та відеозавдань будь-якого рівня складності; - комплект імпульсного та постійного освітлення; - широкі струменеві принтери для високоякісного фотодруку; - сканер; - плазма 50"; - Wi-Fi.

  karminsky@i.ua
  Заходи:
 • Юритмікс

  Мукачево

  Провідна в Україні компанія, яка є ексклюзивним дистриб’ютором всесвітньо відомих виробників обладнання для телерадіоринку, студій звукозапису та звукоінсталяцій. Shure – надійні, якісні, перевірені часом у найжорсткіших умовах експлуатації мікрофони та звукове обладнання, яке використовує у своїй роботі майже кожна телерадіокомпанія світу. Roland – цифрові мікшери, студійні монітори, студії звукозапису, цифрові робочі станції відеоредагування, багатоформатні відеомікшери, обладнання для візуального супроводу в реальному часі, звукозаписувальні пристрої, відео- та аудіообладнання.

  www.eurhythmics.com.ua
  Заходи:

(та інші компанії...)

Ринок (виставка) «Контент для ефірного, супутникового, кабельного Телебачення і Радіомовлення, Інтернет»Ринок (виставка) «Контент для ефірного, супутникового, кабельного Телебачення і Радіомовлення, Інтернет»

Експоненти

 • Chello Zone

  Великобританія

  Один із провідних світових виробників і дистриб'юторів тринадцяти тематичних телеканалів у Європі, Азії, Африці і на Близькому Сході. Кожен глядач зможе знайти тематичний канал на свій смак - драма, документальні фільми, спортивні програми, художні фільми, дитячі програми і програми про стиль життя. Сукупна аудиторія каналів Chello Zone та їх партнерських каналів охоплює аудиторію у більш ніж 160 мільйонах будинків в 100 країнах на 25 мовах. Представництво компанії Chello Zone в Україні, Грузії та Республіці Молдова представляє наступні телеканали: CBS Reality, CBS Drama, Extreme Sports Channel, дошкільний канал JimJam, Outdoor Channel, Food Network та Fine Living; а також Bloomberg Television, Mediaset Italia і групу каналів для дорослих від Sapphire Media International.

  www.chellozone.com
 • CNL

  Європейський офіс

  Найбільша християнська російсько- та україномовна телемережа, веде мовлення на 115 країн світу з 4-х супутників: HotВird, Galaxy-25, Ямал 201, Амос-2. Також ретранслюється в більш ніж 400 кабельних мережах, 10 ефірних станціях та через Інтернет. Право на ретрансляцію каналу кабельним операторам надається БЕЗКОШТОВНО протягом одного дня.

  www.cnl.tv
 • Deutsche Welle, Медіахолдинг

  Німеччина

  Deutsche Welle – медіакомпанія з Німеччини, яка пропонує ТБ та онлайн-контент 30-ма мовами. Унікальний новинний, аналітичний та освітній контент DW представляє сучасний європейський погляд на теми, що цікавлять людей в усьому світі. Телевізійні програми, розраховані на активну аудиторію, яка цікавиться Німеччиною і Європою, розповідають про останні події зі світу бізнесу, науки, культури і спорту. Deutsche Welle пропонує програмні пакети і відеоконтент українською, російською, англійською та німецькою мовами для кабельних мереж, приватних та громадських телеканалів і телестудій. Програми DW можна отримувати як через супутник, так і через мережу інтернет в режимах прямої трансляції або відео на запит. Deutsche Welle також пропонує комерційні телевізійні програми, підібрані з урахуванням інтересів української телевізійної аудиторії. Україномовний онлайн-портал www.dw.de/ukrainian - інформаційний ресурс Deutsche Welle, що містить великий вибір високоякісних матеріалів на актуальні теми.

  www.dw.de
 • Eurosport, Телеканали

  Група телеканалів EUROSPORT є провідною компанією в Європі в області спортивних розваг. EUROSPORT – це загальноєвропейський телевізійний канал номер 1, який щорічно транслює 6 000 годин спортивних заходів російською мовою, частину з яких в прямому ефірі. Канал транслюється для 129 мільйонів домогосподарств у 59 країнах. EUROSPORT 2 транслює російською мовою різноманітні заходи на додаток до каналу EUROSPORT, в основі яких командні види спорту, спортивні турніри та змагання, а також спортивні новини. EUROSPORT 2 є одним з спортивних каналів, який найбільш динамічно розвивається у Європі, і веде мовлення для 57 мільйонів домогосподарств у 47 країнах. EUROSPORTNEWS – це канал Групи EUROSPORT, який транслює найсвіжіші спортивні новини. EUROSPORT HD та EUROSPORT 2 HD – дублюючі версія каналу EUROSPORT та EUROSPORT2 , які транслюють ключові заходи у форматі високої розподільчої здатності.

  www.visit.dp.ua, www.eurosport.ru
 • HD Media

  Росія

  Компанія HD Media пропонує два телевізійні канали для розповсюдження на території України:
  – 3DTV канал HD Media 3D, який веде мовлення у форматі 3D;
  – HDTV канал HD Media, який веде мовлення у форматі телебачення високої чіткості.
  Підключитися до телеканалів можна на міжнародному вузлі обміну трафіком ММТС-9 у Москві. 3DTV канал HD Media 3D доступний і з супутника Ямал 300К 90º (північний промінь 1).
  Інтереси компанії HD Media на території України представляє компанія Videosolutions group, +38(048)715-12-97. Ознайомитися з умовами укладання договорів можна на Телерадіоярмарку-2013: 22-24 травня 2013 р. на стенді №28 компанії Videosolutions group.

 • Thema Rus

  Росія

  Компанія THEMA спеціалізується на просуванні та розповсюдженні по всьому світу тематичних, етнічних та HD-телеканалів. В портфоліо THEMA представлені такі відомі канали, як iConcerts HD, LUXE.TV HD, MUSEUM HD, C Music TV HD, myZen.tv HD, TV5MONDE, TRACE Urban HD, TRACE Sports HD, Motors TV. Розповсюдженням в Росії та країнах СНД займається компанія ТЕМА РУС, офіс якої знаходиться в Москві. THEMA – кращий партнер у постачанні лінійних телеканалів, а також контенту для «відео на запит» (VOD/SVOD).

  www.thematv.ru
  Заходи:
  • 22.05.2013; Конференц-зал №4: Доповідь «THEMA: світовий досвід дистриб’юції тематичних та етнічних телеканалів. Портфоліо для українського ринку» на Конференції «Супутникове TV: Стратегії та ризики українського ринку»
 • Turner Broadcasting System Europe Limited

  Великобританія

  Виробництво та розповсюдження міжнародних супутникових каналів CNN, Cartoon Network, TCM та Boomerang.

  www.turner.com
 • Universal Distribution

  Росія

  Офіційний представник ТВ каналів: MGM, MGM HD, Mezzo, Mezzo Life HD, MCM Top, MCM Pop, TiJi, Gulli, ESPN Classic, France 24, Fashion One, Fashion One HD, BBC World News та BBC Entertainment. Постачальник програм для Відео-на-Запит.

  www.univercom.ru
 • Viasat Ukraine

  Київ

  Офіційний дистриб’ютор каналів платного телебачення Viasat з 2008 року. Канали Viasat покривають основні сегменти: кіно (TV1000, TV1000 Русское Кино, TV1000 Action), пізнавальний (Viasat Explorer, Viasat History, Viasat Nature), спортивний (Viasat Sport), «для дорослих» (Spice).

  www.viasat-channels.tv
 • Асоціація «Укртелемережа»

  Донецьк

  Створена в 2000 р. як добровільне об'єднання операторів кабельного телебачення України з метою представництва інтересів бізнесу телемереж в державних органах влади, інформаційно-правової допомоги здійснення господарської діяльності, централізованої закупівлі прав на ретрансляцію телепрограм на території Україні. Асоціація об’єднує близько 300 операторів телемереж з усіх областей України та АР Крим, які надають послуги доступу до телепрограм і Інтернету близько 1,5 млн. абонентів. Послугами Асоціації користуються понад 500 операторів телекомунікаційних мереж України. Асоціація співпрацює з 47 українськими та зарубіжними телекомпаніями і має право на поширення понад 85 телепрограм. Загальна кількість діючих укладених договорів з операторами телемереж Україні на право розповсюдження телепрограм складає більше 10 тисяч контрактів. Асоціація активно бере участь у розробці і громадському обговоренні нормативно-правових документів, що регулюють діяльність суб'єктів господарювання у сфері телебачення та телекомунікацій, співпрацює із ЗМІ за напрямками висвітлення проблемних питань і популяризації послуг платного телебачення.

  http://uts.dn.ua
 • Вертикаль-ТВ

  Донецьк

  Дистриб’ютор телеканалів для операторів-провайдерів програмної послуги. Компанія представляє на території України наступні телеканали: «TVCi», «Телеканал "Детский"», «Телеканал "Русский иллюзион"», «Телеканал "Иллюзион+"», «Телеканал "Зоопарк"», «Zee Russia», «Look TV» («Смотри ТВ»), «Мужской», «Загородная жизнь», «Успех».

  www.vertikal-tv.com
 • Надія, Телевізійний канал

  Київ

  Телеканал «Надія» – молодий християнський канал, який пропонує велике різноманіття програм — духовно-пізнавальні, для дітей та молоді, про сім'ю, здоров'я, творчі. Телевізійні програми розраховані на глядачів усіх вікових категорій і різних соціальних груп. Програми транслюються російською та українською мовами. Телеканал веде мовлення з супутника Астра-4А, а ретранслюється в кабельних мережах України та через Інтернет на www.hope.ua. Право на ретрансляцію каналу кабельним операторам надається безкоштовно.

  www.hope.ua
 • Торсат

  Київ

  Ексклюзивний дистриб’ютор на території України телеканалів «Інтер», «К1», «К2», «НТН», «Мега», «MTV Україна», «Enter-фільм», «Піксель», «Хокей», «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР-Планета», «Россия 24», «Карусель», «Дом Кино», «Время: далекое и близкое», «Телекафе», «Музыка Первого», «Fashion TV», «Fashion TV HD», а також телеканалу «Інтер+» за межами України.

  www.thorsat.com
  Заходи:
  • 22.05.2013; Конференц-зал №4: Доповідь «Компанія "Торсат": 15 років лідерства на ринку дистрибуції телеканалів» (досвід дистрибуції супутникових каналів в Україні та світі») на Конференції «Супутникове TV: Стратегії та ризики українського ринку»
  • 22.05.2013 (початок: 18:30): Тематичний прийом для партнерів компанії «Торсат» на теплоході Rosa Victoria в рамках святкування 15-річчя компанії. З питань запрошень – звертатись до менеджерів компанії «Торсат»: (044) 482-37-07, 482-37-12
 • Фонд некомерційної телепродукції

  Київ

  Проект «Фонд некомерційної телепродукції» засновано у 1999 р. з метою надання телеканалам доступного ліцензійного телеконтенту та забезпечення всеукраїнського телепоказу телепродукції соціального спрямування (правова освіта, екологія, здоров’я, культура, мистецтво, освіта, історія, соціальна реклама тощо). У рамках проекту за дорученням понад 120 правовласників телемовникам було запропоновано понад 1500 годин телепродукції, учасниками цих проектів стали понад 200 телеканалів. У 2004-2007 роках у рамках Фонду було реалізовано проект «Кінофонд телекомпанії», що дозволив 56 регіональним і місцевим телеканалам України створити власні кіно фонди з 302 художніх кінофільмів та 46 мультфільмів суспільного надбання, створених у СРСР до 1953 р.

  trk@tv-radio.kiev.ua
 • HD Media

  Росія

  Компанія HD Media пропонує два телевізійні канали для розповсюдження на території України:
  – 3DTV канал HD Media 3D, який веде мовлення у форматі 3D;
  – HDTV канал HD Media, який веде мовлення у форматі телебачення високої чіткості.
  Підключитися до телеканалів можна на міжнародному вузлі обміну трафіком ММТС-9 у Москві. 3DTV канал HD Media 3D доступний і з супутника Ямал 300К 90º (північний промінь 1). Інтереси компанії HD Media на території України представляє компанія Videosolutions group, +38(048)715-12-97. Ознайомитися з умовами укладання договорів можна на Телерадіоярмарку-2013: 22-24 травня 2013 р. на стенді №28 компанії Videosolutions group.

(та інші компанії...)

Секція «Медіа для медіа» (спеціалізовані ЗМІ)Секція «Медіа для медіа»
(спеціалізовані ЗМІ)

Експоненти

 • Журнал «Телерадіокур’єр»

  Київ

  16 років на ринку телерадіоіндустрії! Незалежне видання для фахівців телерадіоринку України читають професіонали понад 1000 організацій галузі.

 • Інтернет-журнал Broadcast.Telekritika

  Київ

  Створений у жовтні 2010 р. на базі проекту «Телекритика». Тематика: технічні та технологічні аспекти телевізійного виробництва, мовлення і цифрового кінематографу. Контент: новини світових брендів і компаній-виробників обладнання для телемовлення та кіновиробництва, новини вітчизняного теле- і кіновиробництва в контексті технічної складової, власні репортажі зі спеціалізованих виставок українських та світових, авторські матеріали, а також інтерв’ю провідних фахівців галузі. Анонси спеціалізованих виставок, семінарів і презентацій. Прес-релізи вітчизняних компаній медіагалузі. Ядро цільової аудиторії: технічні директори та фахівці технічних служб телеканалів, оператори, монтажери, представники компаній теле- і кіноіндустрії.

  www.broadcast.telekritika.ua
 • Журнал «Mediasat»

  Запоріжжя

  Щомісячний інформаційно-аналітичний журнал про телебачення (супутникове, кабельне, ефірне, IPTV), радіомовлення і телекомунікації. Основні теми: новини, технології, огляди, нова продукція, тестування, реалізовані проекти.

  http://mediasat.net.ua
 • Журнал «Телемир»

  Київ

  Інформаційно-аналітичне видання призначене для фахівців вищої й середньої ланки телерадіокомпаній та виробничих студій, а також для представників суміжних галузей. Надає різнопланову інформацію, необхідну для професійного росту і успішного ведення бізнесу в сфері телебачення, радіомовлення та телекомунікацій.

  www.ht.ua/issue/#telemir

Секція «Медіа освіта» (навчальні заклади і проекти)Секція «Медіа освіта»
(навчальні заклади і проекти)

Експоненти

 • Проект «Бібліотека медіафахівця»

  Київ

Секція«Фестивалі. Конкурси. Виставки»Секція
«Фестивалі. Конкурси. Виставки»

Експоненти (стенди-офіси)

 • Телефестиваль «Відкрий Україну!» (2013)

  • Клуб Друзів ТФ «Відкрий Україну!» • Інформаційно-консультаційний центр • Показ уривків конкурсних робіт. (Орг.: Оргкомітет).

  www.tv-fest.kiev.ua
 • Всеукраїнський конкурс анімалістичної фотографії «PHOTO NATURE 2013. Природа made in Ukraine»

  • Фотовиставка • Інформаційно-консультаційний центр (Орг.: Оргкомітет).

  http://photonature.com.ua

Секція «Професійні об’єднання медіагалузі»Секція
«Професійні об’єднання медіагалузі»

Експоненти (стенди-офіси)

 • Всеукраїнська Асоціація операторів кабельного телебачення і телеінформаційних мереж (ВАОКТБіТМ)

  Всеукраїнська громадська організація, зареєстрована Міністерством юстиції України 20.04.1998 р. Об’єднує операторів кабельного телебачення і телеінформаційних мереж 22 регіонів України. Засновник Міжнародних Конгресів телерадіомовників і операторів кабельного телебачення країн СНД. Голова правління – Лабунський Юрій Олександрович. Директор – Полхович Галина Олександрівна. Тел.: (044) 562 11 86, 570 95 47, 564 98 75.

  association@it-tv.org, www.uacable.it-tv.org
  Заходи:
  • 23.05.2013 (12:00-15:00, К/зал №4): VII Всеукраїнська нарада операторів телекомунікацій і провайдерів програмної послуги
 • Спілка кабельного телебачення України (СКТУ)

  СКТУ створено у 1998 р. з ціллю захисту загальних інтересів та корпоративних потреб свїх членів, забезпечення сприятливих умов для розвитку сфери кабельного телебачення та інформаційниї технологій в Україні. Основні задачі СКТУ: консолідація зусиль всіх суб’єктів галузі кабельного телебачення України для розвитку цього ринку за міжнародними стандартами, налагодження партнерства між суспільством, бізнесом та державою в сфері застосування сучасних медіатехнологій. СКТУ об’єднує в своїх рядах понад 70 організацій (3 рівні членства: Рада директорів, дійсні та асоційовані члени). Керівним органом СКТУ є Рада директорів. Генеральний директор СКТУ – Олександр Швець. Тел.: (044) 501 32 02, ф 223 67 65.

  uctv.kiev@gmail.com, www.sktu.org
  Заходи:
  • 23.05.2013 (12:00-15:00, К/зал №4): VII Всеукраїнська нарада операторів телекомунікацій і провайдерів програмної послуги