Київський Міжнародний телерадіоярмарок
Київський Міжнародний телерадіоярмарок
Головний форум професіоналів медіаіндустрії України
Заходи


Заходи Телерадіоярмарку-2012

Конференція «Актуальні питання правового регулювання діяльності провайдерів програмної послуги»

22.05.12, Конференц-зал №6
Організатори: Асоціація правовласників і постачальників контенту, Телекомунікаційна палата України.
Медіапартнер – Телеканал «Business», інформаційні партнери: журнали «Телерадіокур’єр», «Медіасат», «Телеспутник»
.
Модератор – Василь ВОЛОКІТІН, президент Західно-Української гільдії операторів кабельного телебачення.

Програма:
 • Відкриття конференції
  Олена БОНДАРЕНКО, перший заступник Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації, президент Асоціації правовласників та постачальників контенту.
  – Вітальне слово учасникам Конференції члена Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Миколи Фартушного.
 • Аналіз регуляторних актів Національної ради України з питань ТБ і радіомовлення щодо регулювання діяльності провайдерів програмної послуги.
  Костянтин Грицак, директор Телекомунікаційної палати України.
 • Про застосування Національною радою з питань ТБ і радіомовлення штрафних санкцій до провайдерів програмної послуги.
  Наталія Клітна, віце-президент АППК.
 • Судова практика щодо ліцензування провайдерів програмної послуги. Пропозиції щодо поліпшення правового клімату діяльності провайдерів програмної послуги.
  Юрій Крайняк, керуючий партнер юридичної компанії JURIMEX.
 • Напрямки роботи НКРЗІ щодо спрощення доступу до інфраструктури телекомунікаційних мереж.
  Представник Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації
 • Обговорення і підведення підсумків.

VI Всеукраїнська нарада операторів кабельного телебачення і провайдерів програмної послуги

22.05.12
(Орг.: Всеукраїнська Асоціація операторів кабельного телебачення і телеінформаційних мереж. Тел.: (044) 562-1186, 570-9547, 564-9875, association@it-tv.org, www.uacable.it-tv.org)

1-й Форум супутникових операторів «Проблеми і перспективи розвитку супутникового телебачення в Україні»

23.05.12
За участі компаній Viasat, XTRA TV. Для участі у Форумі запрошені представники державних органів. (Орг.: Телекомунікаційна палата України. Для довідок: office@telpu.com.ua, т./ф: +380-44-497-20-91)

Круглий стіл «Перспективи ринку платного телебачення України»

23.05.12; Конференц-зал №5
(Організатор: Телекомунікаційна палата України. Для довідок: (044) 40115-58).

Прийом для партнерів компанії «Торсат» на теплоході «Rosa Victoria»

23.05.12.
З питань запрошень на прийом звертатися до менеджерів компанії «Торсат»: (044) 482-37-07, 4823712.


Дні Всеукраїнського конкурсу анімалістичної фотографії «Photo Nature-2012. Природа made in Ukraine»:

Фотовиставка найкращих конкурсних робіт

22-24.05.12

Церемонія нагородження призерів і дипломантів фотоконкурсу

23.05.12; Конференц-зал №6
(Орг.: Компанія MacHouse, Сергій Гладкевич, Центр Креативної Фотографії, Українська Асоціація Фотографів-Натуралістів; http://photonature.com.ua)


Дні 6-го Телефестивалю «Відкрий Україну!»

• Клуб Друзів ТФ «Відкрий Україну!» • Інформаційно-консультаційний центр • Показ уривків конкурсних телеробіт.
(Орг.: Оргкомітет; trk@tv-radio.kiev.ua; www.tv-fest.kiev.ua).


IX Конференція «ТЕХНІКА TV • RADIO»

Семінар «У майбутнє з компанією Panasonic»

22.05.12. Конференц-зал №5.
• Компанія Panasonic відкриває свої плани на майбутнє.
• Останні новинки обладнання для мовлення.
• Камкордер нового покоління AG-HPX600
Семінар проводить Андрій Мазуров, інженер компанії Panasonic.
(Орг.: Представництво Panasonic CIS OY в Україні).

Майстер-клас «Консолі Venue виробництва Avid (Digidesign)»

22.05.12. Конференц-зал №2
Організатор: компанія АРТ-Р, Одеса. Ведучий майстер-класа: Метью Роксел, менеджер з продажу професійного аудіо обладнання компанії AVID, спеціаліст по консолях VENUE.
У програмі: опис всіх консолей та їхніх функцій; використання програми Pro Tools та Virtual Sound Check; застосування плагінів у Pro Tools; рекомендації з установки консолі та запис живого звуку.

Семінар «Сучасні звукові технології у телемовленні. Dolby Digital Plus. Гучність у цифрових звукових трактах»

22.05.12. Конференц-зал №5
(Організатор: Компанія «Інженер-Сервіс»).

Семінар Нове універсальне багатоцільове обладнання Ikegami для ефективного телевізійного мовлення, організації прямих трансляцій, виробництва документальних і постановочних телевізійних проектів, шоу-програм, а також для завдань спортивного мовлення: спеціальні рішення для українських телекомпаній і студій»

22.05.12. Конференц-зал №1
Огляд найновішого знімального обладнання 16 біт — камерних систем IkegamiHDK-55 і HDK-79EXIIIa, камерних систем 3G — Ikegami HDK-97A і HDK-97C стандарту 3G RGB 4:4:4 і 1080/50p(60p), високошвидкісної камери Hi-Motion II (1000 кадрів/сек), мультиформатних безплівкових камкордерів високої чіткості GFCAM, компактних камер і роздільних оптичних блоків, професійних систем для зйомки у форматі 3D, контрольних моніторів CRT і LCD з підтримкою 3G, інноваційних алгоритмів компресії, а також безпосередня демонстрація можливостей обладнання у сфері кольорової корекції, гамма-корекції, корекції динамічного діапазону, деталізації у світлі і тінях тощо.
Також розглянуті питання організації ефективного робочого процесу з урахуванням специфіки телевізійного мовлення; продемонстровані актуальні схеми технічного обладнання студій, кореспондентських пунктів і ПТС в умовах багатокамерного студійного і позастудійного мовлення, організаційні і технологічні особливості багатокамерних зйомок масштабних і мало чисельних подій; проілюстровані основні помилки, хибні думки і фобії як у технічних, так і творчих питаннях; показані приклади ефективних стратегій і методик для організації якісного мовлення і виробництва з використанням обладнання високої чіткості.
У програмі заходу:
– огляд найновішого знімального обладнання стандарту 3G — камери Ikegami HDK-97A і HDK-97C;
– презентація унікальної системи для високошвидкісної зйомки (до 300 кадрів на секунду) спортивних заходів у форматі FULL HD – високошвидкісної камери Hi-Motion II з практичною демонстрацією її можливостей;
– оновлена лінійка студійних камер 16 bit — камера IkegamiHDK-79EXIIIa і нова камера HDK-55;
– мультиформатні без плівкові камкордери GFCam і Editcam для багатоцільового використання у сфері телевізійного виробництва;
– компактні і ультракомпактні камерні системи, роздільні оптичні блоки для повноцінного HD-виробництва;
– системи для роботи у форматі 3D;
– високоякісні контрольні монітори LCD і CRT з підтримкою 3G;
– інноваційні алгоритми компресії;
– можливість одночасного мовлення у форматах HD і SD;
– питання технічного обладнання студій і ПТС;
– питання багатокамерної зйомки масових заходів;
– огляд технічних, творчих і економічних переваг;
– огляд питань мінімізації ризиків при роботі з обладнанням: творчого і технічного браку, організаційних і економічних помилок;
– рекомендації з організації ефективних технічних і творчих виробничих стратегій;
– приклади ефективної організації робочого процесу у рамках студійного виробництва, ПТС (включаючи «міні-ПТС» і «валізні ПТС») і виїзних зйомок: схеми, методики, секрети, рекомендації.
Ведучий семінару: Андрій ВАСИЛЕНКО, режисер кіно і телебачення, експерт-практик у сфері творчих і економічних методик, режисури і продюсування цифрових кіно- і телепроектів високої чіткості в Американській Асоціації Ініціатив Цифрового Кінематографу (D.C.I.), член Американської Асоціації Кінематографістів та Кінемографічної Асоціації Америки.
Також у семінар інтегрований Авторський майстер-клас Андрія ВАСИЛЕНКА «Творчі, економічні і технічні методики організації ефективного сучасного цифрового мовлення, виробництва контенту у форматі високої чіткості для телебачення: основні хибні думки і фобії. Секрети ефективного впливу на свідомість глядача і одночасного досягнення високих рейтингових показників. Особливості економічних підходів: досягнення високих результатів у світлі завдання мінімізації витрат».
У рамках майстер-класу розглянуті питання організації ефективного робочого процесу з урахуванням специфіки сучасного мовлення і виробництва контенту; продемонстровані актуальні схеми технічного оснащення для реалізації різних творчих і економічних завдань, організаційні і технологічні особливості організації процесу мовлення, ефективного інформаційного мовлення, зйомок документальних і художніх проектів, багатосерійних фільмів і серіалів, циклових програм і ток-шоу; проілюстровані основні помилки, хибні думки і фобії як у технічних, так і у творчих питаннях; показані приклади ефективних стратегій і методик для організації якісного виробництва контенту для телебачення; згадані особливості сучасних технічних засобів і методів для ефективного відеовиробництва у форматі високої чіткості, секрети кодування і обробки матеріалу, порівняння розподільчої здатності трисенсорних HD-камер і односенсорних систем формату 4K на основі шаблону Байєра, переваги традиційного HD перед DSLR, палітра зображувальних засобів, доступна при роботі з HD, і основні зміни в палітрі творчих прийомів при роботі із зображенням високої чіткості.

Семінар однаково орієнтований на всіх фахівців екранної галузі: представників керівного складу (директорів, власників компаній, продюсерів); представників технічних професій (технічних директорів, інженерів); представників творчих професій (режисерів, операторів, монтажерів); незалежних фільммейкерів і відеомейкерів.
У рамках заходів представлена ексклюзивна інформація, продемонстровано найновіше обладнання, а також організовані творчі, технічні і економічні консультації з усіх питань, що цікавлять.
(Організатор: Компанія E-Globaledge Corporation)

Семінар «Panasonic AF104, Zeiss, Sound Devices – технології цифрового фільмовиробництва»

22.05.12. Конференц-зал №5
(Організатор: Компанія «Інженер-Сервіс»).

Семінар «Інноваційні технології в FM передавачах нової серії Indium компанії ELENOS s.r.l. (Італія)»

22.05.12. Конференц-зал №1.
Організатор: компанія «Влад+», Київ.
Компанія ELENOS s.r.l. – італійський виробник FM передавачів. 35 років на ринку. Близько 38 000 передавачів, що продані більш ніж у 83 країни світу. Постійні інвестиції в інноваційні технології дозволяють компанії бути лідером з виробництва компактних і легких FM передавачів у світі. Особлива увага приділяється системі захисту та безперервність мовлення в самих несприятливих умовах роботи. www.elenos.com
На українському ринку Elenos s.r.l. представляє компанія «Влад+», тел. +38 044 458-5668, +38 044 361-2289.

Семінар «Комплекс апаратно-програмних засобів графічного оформлення та автоматизації ефіру VGcast»

22.05.12. Стенд компанії «Єва»
Доповідач – Вінярський Юрій Леонідович, технічний директор НВК «Єва». Орг.: НВК «Єва», Київ.
Система VGcast
 • Графічне оформлення ефіру VgCast SD|HD. Апаратна платформа: будь-які плати сімейства Blackmagic Decklink і Stream Alpha, включаючи багатоканальне введення-виведення, використання багатоканальних графічних адаптерів VGA для відображення на моніторах і проекторах з інтерфейсами DVI (HDMI), використання в якості джерел відео/аудіо потокових даних, що отримуються мережею Ethernet, видача результату в форматі потокового відео. Накладення графіки на поточний відеосигнал або видача сигналів FILL і KEY. Запис у відеофайл з альфа-каналом для використання у монтажних системах.
 • Знакогенератор VgEdit. Створення статичних і динамічних титрів с багатошаровими графічними елементами і композиціями: логотип телеканалу, годлинник, рухомий рядок, барабан, відображення даних про поточну температуру, час і т.ін. Відтворення відеокліпів з вкладеним звуком, відтворення потокового відео, звукових файлів. Відео- і аудіофайли в різних форматах, кодеках і розподільчій здатності. З усіма елементами композиції пов’язуються ефекти, які описують поведінку усієї сцени в часі. Складні ефекти конструюються з базових мікшерів, руху, масштабування, альфа-шторок тощо. Оператор заздалегідь готує набір сторінок і ефектів і оперативно видає потрібні елементи графічного оформлення в ефір.
 • Оформлення спортивних подій у реальному часі VgSport SD|HD. Відображення не лише таких графічних елементів як таймер і рахунок гри, але всієї багатоманітності статистичної інформації. За допомогою інтерфейсів для конкретних спортивних ігор оператор може миттєво показати потрібний титр, на якому відобразиться актуальна інформація, яка описує стан гри. Для складних динамічних ігор, типу баскетболу, використовуються спеціальні системи збору статистичної інформації, і всі зібрані дані оперативно надходять в систему графічного оформлення.
 • New! – Ефірна видача відеоконтенту за розкладом VgAir SD|HD. Підтримка довільних контейнерів і кодеків для відео-/аудіофайлів, графічне оформлення, логотипи, робота з метаданими. Довільна кількість другорядних подій. Підтримка кількох каналів відтворення (основний/резерв). Відсутність обмежень на довжину файлів.
 • New! – Уповільнене відтворення VgSlomo SD|HD. Будь-які формати файлів з інтрафреймовою компресією (кодеки I-Frame-only). Шкала швидкостей та інтерфейс може змінюватися, опис інтерфейсу зберігається в зовнішніх файлах. Масштабована кількість каналів запису і відтворення. Покрокове відтворення вперед-назад. Позиціонування у файлі: покадрове, по секундах, по хвилинах, по годинах. Встановлення міток входу/виходу, відтворення «шматка» від мітки до мітки, по колу. Підтримка зовнішніх пристроїв Jog/Shuttle.
 • New! – Багатоканальний запис VgRec SD|HD. Масштабована архітектура. Запис файлів у форматі MOV з таймкодом. Таймкод вибирається з сигналу SDI або від зовнішнього джерела. Перегляд усіх джерел під час запису. Паралельний запис одного джерела в декілька файлів (внутрішній масив плюс зовнішні диски).
 • Спеціалізовані додатки. Ігрові телешоу, ток-шоу, вікторини. Взаємодія з різноманітними датчиками і пристроями, управління студійним обладнанням, у тому числі освітлювальними і різноманітними механізмами, видача звукового супроводу. Варіювання графічним і звуковим оформленням гри згідно з логікою розвитку гри або шоу. При зйомці у запису результат може бути представлений у форматі MOV або AVI з альфа-каналом для наступного нелінійного монтажу. Системи збору і відображення інформації для забезпечення роботи журі. Члени журі вводять свої оцінки на цифрових клавіатурах і пристроях типу Jog-Shuttle з наступним відображенням на моніторах і/або передачею в систему графічного оформлення ефіру або студії. Збір даних у системах голосування в студії з допомогою кнопкових пультів і контролерів забезпечує збір даних про реакцію глядачів у залі та відображення цієї інформації у вигляді діаграм або графіків.

Семінар «Бездротові мікрофонні системи Audio-Technica»

22.05.12. Конференц-зал №4.
Доповідач: Alexander Lepges, компанія Audio-Technica. (Орг.: компанія «Джаз-клуб», Київ).

Семінар «Мікрофони Audio-Technica для телебачення та радіомовлення»

22.05.12. Конференц-зал №4.
Доповідач: Alexander Lepges, компанія Audio-Technica. (Орг.: компанія «Джаз-клуб», Київ).


Aeromedia
Aeromedia
Майстер-клас «Маловисотна безпілотна аерофото- і відеозйомка» (Орг.: Компанія «Аеромедіа», Журнал «Телерадіокур’єр»).

Майстер-клас «Маловисотна безпілотна аерофото- та відеозйомка»

23.05.12, на стенді, індивідуально
(Орг.: Компанія «Аеромедіа», Журнал «Телерадіокур’єр»).

Семінари компанії Logocam

23.05.12. Конференц-зал №1.
Орг.: Компанія «ТВ-Проект» (Київ), Компанія «Проленд» (Москва)
Led-Light. Серія пристроїв професійного освітлення на основі світлодіодних технологій. Енергоефективність, спектральні характеристики світлодіодних світильників – основні міфи та їх спростування. Переваги та недоліки світильників різних типів. Френелівські світлодіодні світильники для студій. LED світильники направлено-розсіючого світла. Накамерне світло на основі світлодіодів.
ORIS. Нова лінійка broadcast-моніторів.
– Серія IPS включає портативні та студійні монітори і моніторні зборки на основі IPS матриць з високою розподільчою здатністю та 10-бітною обробкою сигналу. Вбудовані вимірювальні та численні допоміжні функції. Є можливість встановлювати монітори в рекову стійку.
– Серія BPS включає портативні монітори та моніторні зборки зі стандартною розподільчою здатністю, 10-бітною обробкою сигналу на основі TN матриць. Вбудовані вимірювальні та багаточисельні допоміжні функції. Є можливість встановлювати монітори в рекову стійку.
– Серія PPS включає портативні монітори та моніторні зборки зі стандартною розподільчою здатністю, 10-бітною обробкою сигналу на основі TN матриць.
OPTICAST. Серія пристроїв для передачі по оптоволокну всіляких поєднань відео- та аудіосигналів різних форматів (Analog, HD/SD-SDI, DVI, HDMI, ASI тощо), а також каналу даних і Ethernet.

Семінар «Відеосервер Venice. Гнучке рішення для мовлення і кіновиробництва»

23.05.12. Конференц-зал №2.
(Організатор: Представництво компанії Rohde&Schwarz в Україні).

Семінар «Нове багатоцільове універсальне знімальне обладнання Ikegami для рішення найзухваліших завдань цифрового кінематографу, художнього і документального телевізійного виробництва, зйомок багатосерійних фільмів і серіалів, а також телевізійних програм і шоу у рамках різних бюджетів: ефективні рішення для українського ринку»

23.05.12, Конференц-зал №1
Ведучий семінару: Андрій ВАСИЛЕНКО.
На семінарі розглянуті найновіші рішення від Ikegami — камери Ikegami HDK-97A стандарту 3G RGB 4:4:4 та 1080p/50(60), високошвидкісна камера Hi-Motion II, найновіші камерні системи 16 bit — HDK-55 и HDK-79EXIIIa, камкордери лінійки GFCAM і найновіші накопичувачі для запису відеоматеріалу, контрольні монітори LCD і CRT формату FULLHD з підтримкою 3G, компактні і ультракомпактні камерні системи, роздільні оптичні блоки для повноцінного виробництва у форматі Full HD.
У рамках заходу:
- розглянуті питання організації ефективного робочого процесу з урахуванням специфіки сучасного кінопрокату, телевізійного мовлення і виробництва контенту;
- продемонстровані актуальні схеми технічного оснащення для реалізації різних творчих і економічних завдань, організаційні і технологічні особливості організації кіновиробничого процесу у цифровому форматі, зйомок документальних проектів, багатосерійних фільмів і серіалів, циклових програм і ток-шоу;
- проілюстровані основні помилки, хибні думки і фобії як в технічних, так і у творчих питаннях; показані приклади ефективних стратегій і методик для організації ефективного виробництва контенту для кіно і телебачення;
- розглянуті питання мінімізації ризиків при роботе з обладнанням: творчого і технічного браку, організаційних і економічних помилок;
- дані рекомендації з організації ефективних технічних і творчих виробничих стратегій.
Також згадані особливості сучасних технічних засобів і методів для ефективного відео виробництва у форматі високої чіткості, секрети кодування і обробки матеріалу, порівняння розподільчі здатності трисенсорних HD-камер і односенсорних систем формату 4K на основі шаблону Байєра, переваги традиційного HD перед DSLR, палітра зображувальних засобів, доступна при роботі з HD, і основні зміни в палітрі творчих прийомів при роботі із зображенням високої чіткості.
Окрему увагу приділено ефективним рішенням для незалежних студій, фільммейкерів і відеомейкерів.

У семінар інтегрований Авторський майстер-клас Андрія ВАСИЛЕНКА, режисера кіно і телебачення, експерта-практика у сфері творчих і економічних методик, режисури і продюсування цифрових кіно- і телепроектів високої чіткості в Американській Асоціації Ініціатив Цифрового Кінематографу (D.C.I.), члена Американської Асоціації Кінематографістів та Кінемографічної Асоціації Америки: «Творчі, економічні і технічні методики організації ефективного сучасного процесу цифрового кіновиробництва та виробництва ігрового і документального контенту у форматі високої чіткості для телевізійного мовлення: основні хибні думки і фобії. Секрети ефективного впливу на свідомість глядача і одночасного досягнення художньої цінності продукту і високих рейтингових показників. Специфіка і проблематика режисури і продюсування у цифровому кінематографі і HDTV. Досягнення високих результатів в світлі завдання мінімізації витрат. Уніфікація створюваного контенту для одночасного прокату на кіноекранах, телебаченні, інтернеті. Відмінності між американським, європейським, російським і українським підходами до виробництва екранної продукції для кіно і телебачення».

Семінар однаково орієнтований на всіх фахівців екранної галузі: представників керівного складу (директорів, власників компаній, продюсерів); представників технічних професій (технічних директорів, інженерів); представників творчих професій (режисерів, операторів, монтажерів); незалежних фільммейкерів і відеомейкерів.
У рамках заходів представлена ексклюзивна інформація, продемонстровано найновіше обладнання, а також організовані творчі, технічні і економічні консультації з усіх питань, що цікавлять.
(Організатор: Компанія E-Globaledge Corporation)

Семінар «Нові цифрові мікшерні консолі Yamaha CL»

23.05.12. Конференц-зал №4.
Доповідач: Юрій Сидоренко, компанія «Джаз-клуб». (Орг.: компанія «Джаз-клуб», Київ).

Семінар «Огляд програмного та апаратного забезпечення Steinberg»

23.05.12. Конференц-зал №4.
Доповідач: Юрій Сидоренко, компанія «Джаз-клуб». (Орг.: компанія «Джаз-клуб», Київ).

Семінар «Огляд програмного забезпечення Avid Pro Tools»

24.05.12. Конференц-зал №4.
Доповідач: Юрій Сидоренко, компанія «Джаз-клуб». (Орг.: компанія «Джаз-клуб», Київ).

Семінар «Огляд програмного та апаратного забезпечення Steinberg»

24.05.12. Конференц-зал №4.
Доповідач: Юрій Сидоренко, компанія «Джаз-клуб». (Орг.: компанія «Джаз-клуб», Київ).


StarBird
StarBird
Дні відкритих дверей StarBird компанії «Інженер-Сервіс».

Дні відкритих дверей StarBird компанії «Інженер-Сервіс»

22-24.05.12 StarBird – 18-камерна ПТС на базі автобуса Volvo з 3 окремими відсіками для роботи служб режисера, звукорежисера та інженерної служби.
ПТС обладнана відеомікшером Kahuna (2.5 ME HD/SD 40 Inputs/32 Outputs Switcher) і аудіомікшером Calrec Zeta Digital Audio Desk (96 входів, 96 виходів, 40 двошарових регуляторів гучності звуку).
У програмі: Огляд обладнання і приміщень ПТС. Консультації з питань: шасі, електроживлення, кондиціонування, камери, штативи, відеотракт, звуковий тракт, зв’язок, контроль…